Nie będzie brał kasy za posłowanie
Nie bardzo wierzę, że on tak całkiem dobrowolnie, ale dobre i to.
Jakie dobrowolne wie że i tak przegłosują. A poza tym jest jeszcze sporo innych pieniędzy które może odbierać.
Z czego tam będzie żył? Będzie robił laskę Orbanowi za pieniądze?
On w ogole poslem byc nie powinien. Ale dobre i to…
Nakradl tyle, że mu na dlugo wystarczy. Jakby co to mu Opus Dei dorzuci na drobne wydatki.
Halo jest poszukiwany za defraudację środków więc?
I nadal należą się środki na prowadzenie biura poselskiego itd.
To jyz nie dla niego bezposrednio. Chyba, że kilometrowki?
Na prowadzenie biura też na jego konto niestety