No choć jedno dobre

Nie będzie brał kasy za posłowanie

Nie bardzo wierzę, że on tak całkiem dobrowolnie, ale dobre i to.

Jakie dobrowolne wie że i tak przegłosują. A poza tym jest jeszcze sporo innych pieniędzy które może odbierać.

Z czego tam będzie żył? Będzie robił laskę Orbanowi za pieniądze?

On w ogole poslem byc nie powinien. Ale dobre i to…

Nakradl tyle, że mu na dlugo wystarczy. Jakby co to mu Opus Dei dorzuci na drobne wydatki.

Halo jest poszukiwany za defraudację środków więc?

I nadal należą się środki na prowadzenie biura poselskiego itd.

To jyz nie dla niego bezposrednio. Chyba, że kilometrowki?

Na prowadzenie biura też na jego konto niestety