No dobra lato przegina

Maj i czerwiec miałem zimny i deszczowy. Upały od 4 dni.

Marzę o takiej pogodzie, żeby mi aż skrzela wyrosły. I płetwy!:stuck_out_tongue:

1 polubienie

O nie :slight_smile: Ja już wolę się pocić niż moknąć :slight_smile:

2 polubienia

Ja rok temu wyszłam z mieszkania na ulewny deszcz , ludzie spierniczali a ja stałam w ulewie, miodzio, miodzio.

1 polubienie

Wiem, że Ty nie lubisz upałów.
Ja lubię burze, letnie deszcze i nie przeszkadza mi jak zmoknę, ale nie lubię pluch i szarug.

2 polubienia

A ja nie z cukru, Mogę moknąć. Zakładam byle co, coś , czego mi nie szkoda. Tyle, żeby nie zmarznąć i jeśli nie ma burzy tylko sam deszcz - wychodzę. Woda ścieka mi po włosach i po buzi, w plecy mi mokro, uda mokre stopy chlupią. Od czasu do czasu mokrą dłonią przecieram oczy, żeby widzieć. Spróbuj kiedyś. Żadne jezioro i żaden basen takiemu czemuś nie dorówna.

3 polubienia

Na działce często wychodzę z altany na deszcz i chodzę po trawie, uwielbiam to, ale jak pisałam już do Ewy nie lubię pluch i szarug.

2 polubienia

Ja źle znoszę upały. Mam bardzo jasną karnację i może dlatego.

2 polubienia

Robię podobnie ,nie zwracam tylko uwagi na ubrania co mi może deszcz z nimi zrobić ?

1 polubienie

Nie dlatego ,moja karnacja śniada a upalnych dnie nienawidzę.

1 polubienie

Może dlatego, ja mam ciemną karnację i muszę uważać z dozowaniem promieni słonecznych mojej skórze, bo wtedy wyglądam jak mulatka :wink:

1 polubienie

I co ? Wstydzisz się tego ?

1 polubienie

Idź w jedwabiu albo w żorżecie wełnianej, to zobaczysz, że podniszczą się. Sztuczności i dżinsy są ok. I potem ciepły prysznic w domu i do łóżka. Fajnie tak od czasu do czasu (bo przecież, że nie ciągle.Mnie słońce parzy. W tym roku chciałam sie opalić równo (wiesz, co to znaczy) Opaliłam się równo, ale 2 dni starałam się raczej nie siadać.:wink:

3 polubienia

Takich szmatek już nie kupuje , uwielbiam bawełnę.

Nie, dlaczego?
Mam taką karnację po moim tacie i jak się opalimy to wyglądamy podobnie :slight_smile:
Ale jak zbyt długo posiedzę na słońcu to jestem wręcz czarna, dlatego chowam się w cień.

1 polubienie

Znam ten ból, moja rodzina ma też taką karnację, każdego roku wyglądałam już w maju jak po wakacjach w Bułgarii :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ja kupuję różne na różne okazje. Takie też.

1 polubienie

To wiesz, o czym ja mówię :grinning:

1 polubienie

Fajnie macie dziewczyny. Ja zwsze wyglądam jak córka młynarza, a moja opalenizna ma kolor brązowawo-żółtawy.

1 polubienie

Rozumiem, moje ciało nie toleruje takich tkanin, one mnie gryzą .

1 polubienie