No i ci Japończycy to mają dobrze w głowach?

Jak nie maskotki roboty?

Inna sprawa, ze dziewczyna ukraińską blond pięknością nie jest

Szału nie ma

2 polubienia

Taka se ona.
Widziałem polską modelkę,też w Japonii karierą robiła.Co dziwiło wszystkich,miała rysy trochę azjatyckie i wyglądała jak oni i taka czarniawa była.Zresztą bardzo ładna.
Wreszcie zrobiła test DNA aby poznać swe pochodzenie i wyszło jak pewnie u większości Polaków i Słowian,że jest Słowianką z dziada pradziada + trochę genów ze Skandynawii.
A Japończyli myśleli,że jest jedną znich.A tu niespodzinka.Podałbym jej nazwisko lecz skleroza nie pozwala :slight_smile:

Julia Bernard aka Aralka?

1 polubienie

Nie wiem.Podobna raczej do Aralki ale to nie ona chyba.

1 polubienie

Alexa Łuczak prawdopodobnie na 98,6% to była.

Karykatura Julii Roberts…
Baaaardzo daleko od moich upodobań…

1 polubienie

Właśnie, tak mi sie na tym zdjeciu z kims kojarzyla. Ale poza stwierdzenie aktorka, USA nie wyszłam.
Ogolnie taka gejsza nietutejsza.
Nie obrażając tego zawodu, sponiewieranego przez rzeczywistosc po II WŚ.

Inna sprawa, ze wielu Japończyków jest zafascynowanych kulturą Zachodu nie mniej niż Zachod samurajami i sushi :wink:

1 polubienie

Co do fascynacji Japończyków zachodem, to w Tokio jest nawet pewna ulica, gdzie w szczególnym natężeniu “grasują” panie określające się “gajdzin hunters”.

1 polubienie

No powiedzmy, że ofiary polowania sie bardzi bronią?
A wracajac do fascynacji? Japonczycy sa kolekcjonerani dla samej przyjemnosci tworzenia nietypowych zbiorów - nawet garnitur szyty na miare potrafią zakwalifikowac jako unikalne dzieło sztuki :rofl:
Co do innej cechy “narodowej” - choc moze juz nie tak zabawnej - to ich dążenie do perfekcji z podporzadkowaniem się ścisłym normom spolecznym i wydajacym się przeciwienstwem - czyli pomysłowością?
Japonczycy jak wy to robicie?

1 polubienie

Tutaj nawet sympatyczna…

1 polubienie

No i niestety, jak to mówią? Nie wytrzymalo proby czasu

Hipokryci…