No i co,że ma niby nie pokrewne wykształcenie do zawodu

Prawdziwy diament czasem w końcu wypłynie. A u nas tak się podkreśla, żeby nie mieć różnych wykształceń…może Devil by miał szanse na prezesa np.? :thinking: Kwalifikacje w piciu ma. Przy-wódca.

2 polubienia

Bo u nas robisz albo kupiujesz papierek i zapadasz w marazm.
A na przykladze skazenia Odry widac czym sie to konczy - zawod urzednik z rozdzielnika partyjnego.
A na swiecie wychodza z zalozenia, ze czlowiek uczy sie cale zycie
Juz wczesniej pisalam dzis, nauka jest uwazana za inwestycje, ale jak nie ma zapotrzebowwania na jedno, czy sie po prostu wypalisz to przebranzowwienie sie nie jest niczym dziwnym.

2 polubienia

Może prezesowi loda zrobiła a potem to nagrała celem jego szantażowania?

Albo po prostu wyczarowała se tę robotę.

3 polubienia

Kolego,. Wróżki to teraz powini w kazdym polskim banku zatrudniac. Zamiast kapelanów.

3 polubienia

Lepszej byłoby to niż glapiński

2 polubienia

Ten od blondynek?
Tak sie zastanawiam, czy jak bylby mądry to by mie zatrudnil jakiegoś słupa alfonsa i mialby co kwartał świeża blond stażystkę sekretarkę.
A tak wychodzi na gerontofila :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

To by go szantażowały…

Monika cwana byla.
A dobrze oplacany alfons wie jak swoje dolls trzymac w ryzach. Zapytaj o dostawce zabawek w darknecie. Nie demonizujac darknetu, bo to tylko narzedzie.
Jak na grzezawisku, bezpieczniej poruszac sie z kępy zielska na druga i to sprawdzajac czy utrzyma.

1 polubienie

Pokrewne wykształcenia do zawodu się nie sprawdzają. Złote rączki psują fach byle jakością z poradników i legend zasłyszanych przy piwie, choć złoto lubią kasować. Nie wszystko jest złotem co żółte, magów nie brakuje, wystarczy dobra gadka i przytakiwać by interes niedoróbek się kręcił

1 polubienie

Ej prezesem od złotego napoju jest Rewinski z partii przyjaciół piwa

3 polubienia

No proszę, a tu doradca “psycholog”:
11 sierpnia na Jasnej Górze Abp Marek Jędraszewski mówił do wiernych m.in. o wojnie w Ukrainie oraz inflacji
Duchowny przekonywał, że “lepiej być, niż mieć”, ponieważ “przyjdzie dzień, kiedy wszystko to trzeba będzie po prostu zostawić”

1 polubienie

Lepiej być biskupem niż spawaczem lub stolarzem itd. Zapomniał by długo żyć pośród niewolników, to elita panów. Biedny z biednym się podzieli i pomoże, elita te pomoc opodatkuje

2 polubienia

Eee kolego jesli ktos sądzi, ze sobie za życia zbawienie wykupi?

1 polubienie

Diament bez szlifu?
To kawałek kamyka

2 polubienia

To to wiem. 6 szpitali firma ma przeremontowane i unowocześnione, i w każdym z nich mam terminy badañ za 6 lub 8 miesięcy, pomimo że fizycznie i optycznie jestem rozpoznawany w nich, to nie ma szans na przyspieszenie badań. Jeszcze będą mnie prosić by przyjechać do remontu - nie pojadę bo czekam na badania, może po nich, no chyba że ! obdarują mnie cukrem, ostatecznie raz w roku mogę lekarzowi okazać łaske

1 polubienie

Najzdrowiej jest nie chorowac :green_heart::stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Tylko młodzi stażem nie mogą chorować choć są faktycznie chorzy, podobnie jak pójść na urlop, reszta zdrowych na chorobowym. Takich standardów dożyłem

1 polubienie

Niestety

1 polubienie