No i kończę czytać Interię

Jak ten pan kupił to przed każdym artykułem zobaczę reklamy cyfrowego polsatu. I to w 3 wcieleniach z Ibiszem , z Wachowicz i z Wilczakiem.

2 polubienia

Jest tyle pieknych ksiązek a czasie wolnym od zarazy,tak narzeklaismy ze na nic nie ma czasu…

2 polubienia

mam wiele książek. Przeczytane już przekroczyły 2000 ale… nowe są słabe.

1 polubienie

Wiec siegaj po stare.Ja nigdy nie przestane np. czytac Dickensa…Teraz jestem udoopiony bo nie moge wrocic do domu i wymienic towaru :slightly_smiling_face:
Ale tak czy siak,portale nie są dla mnie"lekturą".To tylko łatwizna zastepująca gazete gdy nie ma sie na nic czasu…

3 polubienia

tyle że interię czytałem dla wiadomości

2 tys książek?! Lol

aa tak dla pisowca to nie pojęte.

1 polubienie

Ale może trochę więcej kultury dzbanie XD 2000 książek do czegoś zobowiązuje lol

1 polubienie

Dwa tysiace ksiazek to wcale nie jest duzo. Zreszta zalezy jaka tematyka, grubosc i rozmiar czcionki. Jak masz nawyk czytania, to ani sie obejrzysz kiedy tyle przeczytasz. A teraz jeszcze dochodza e-booki, moze komfort czytania mniejszy, ale dom nie z gumy i jak biblioteki nie ma jedyne rozwiazanie.

2 polubienia

Nowe słabe? Eeee, chyba słabo szukasz… Tyle jest ciekawych książek w ogóle, że na ogarnięcie tego życia nie starczy…

2 polubienia

2000 tysiące książek: zależy jakich…

1 polubienie

z serii poczytaj mi mamo :wink:
zalezy co lubisz czytac. likwidujac polskie mieszkanie blisko pol setki oddalam do biblioteki. ja je przeczytalam, a na smieci nie wyrzuce, nie wszystko dalo i chcialo sie ciagnac przez Europe. komus sie przydadza.

3 polubienia

@okonek :stuck_out_tongue_winking_eye: Są książki na różne okazje, lekka beletrystyka też jest potrzebna.

1 polubienie

Bogaty może więcej. Ten pan kupił też 200 000 testów na covid dla ministerstwa zdrowia.
Na reklamy ublock.

1 polubienie

No dobrze, ale o co chodzi z tą Interią, co się zmieni i dlaczego, na dobre czy na gorzej? I dla kogo, ma się rozumieć.
Jak na razie to jedziecie offtopowo.

1 polubienie

zgadza sie. nawet wszelkiego rodzaju harlequiny czy inne wyciskacze lez tez.
gusta czytelnicze sa rozmaite i zasklepianie sie w jakims kanonie nie ma racji bytu.
choc w przypadku niektorych, gdyby nie kanon lektur szkolnych to by zadnej ksiazki do reki nie wzieli. moze kucharska? bo telefonicznych to juz sie chyba nie wydaje?

1 polubienie

Kupił ją Soloż który jest znany z wpieprzania wszędzie reklam

1 polubienie

Mogę jeszcze dodać, że unikam oglądania Eski TV i Polo TV, mimo że nie straciłem dostępu po zakodowaniu tych kanałów przez Grupę Polsat.

Kanały muzyczne są zazwyczaj niekodowane na satelicie i dominować powinna na nich muzyka.

1 polubienie

W sumie to nic nie zmieni - reklamy były i będą. Nowy właściciel to jego prawa

1 polubienie

Jakie reklamy. Ublock i reklam nie ma. Ewentualnie adblock.

2 polubienia