No i złodziej będzie jedynką w wyborach na Piskarpaciu!

I pewnie dostanie mnóstwo głosów!
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25071249,to-nie-koniec-kariery-marka-kuchcinskiego-kaczynski-marszalek.html#s=BoxOpImg1

1 polubienie

By żyło się lepiej

Swoim.

1 polubienie

To jest motto,WSZYSTKICH politykow.
Bez wzgledu na opcje.
A opcje sa jak liscie na wietrze.

1 polubienie

To jakby tak myśleć. To trzeba by było wszystkim posłom i ministrom aktualnym i byłym zakazać startu w wyborach bo jak tak mozna… No ale wiem wiem, musi być afera… Bez afery to niektórzy się ludza że nawet Tusk nie jest złodziejem, a nikt by nie miał nic przeciwko gdyby startowal w wyborach prezydenckich. Mało tego, nawet gdyby został prezydentem… No ale wiem wiem… Przypominanie o aferach rządach politykach i ogólnie władzy sprzed 2015 jest żenujące i nic nie wnosi do dyskusji.

Bardzo możliwe. Na moim PiSkarpaciu słyszałam już od kilku osób wypowiedzi, że kto by nie korzystał, gdyby miał dostęp i że to naturalne…właśnie w temacie Kuchcińskiego.
Ale na Podkarpaciu sporo ludzi to jakby trochę inny gatunek, nigdzie podobnych nie spotkałam, chyba że na memach z nosaczami…

1 polubienie

Być może (chwała PiSowi). oczywiście przyłożył do tego “rękę”, choć nie zamierzenie.
Mam nadzieję że będzie to spora nauczka dla wszystkich następnych.

I kto to mówi…
Co jak co ale to Ty Bingola mówiłaś że wolisz złodziei w polityce od fanatyków i PISu.

1 polubienie

Kolorowy zawrot glowy… Powiedzialabym: narod chcial, narod ma.

Akurat w tym przypadku mamy dwa w jednym @anon78353551. Gdyby PiS TYLKO kradł A rządził praworzadnie to byłoby to tak nudne że nikt by nie zauwazyl

1 polubienie

Oczywiście że jest żenujące, zwłaszcza jak się doszło do władzy z hasłami typu Dobra Zmiana, Pokora, Umiar Praca, Dość kolesiostwa.
Uwierzyłeś?

No i jeszcze to że niby bardziej wypada kraść gdy nie obiecuje się że się z tym skończy… :rofl: