No proszę, jeszcze coś da się ukraść?

Przecież podobno rozkradziono wszystko za PO?

5 polubień

A nauczyciele i lekarze suchy chleb niedługo będą jedli, bo im Czarnek z Niedzielskim kiełbasę pożerają.
Takie życie.
A propos kradzieży:

4 polubienia

Oj tam… praca najwyżej do 23.06 to się człowiek odchudzi potem, dłużej będzie żył (jeśli przeżyje). A szkołę się wyposaży pośrednio za swoje pieniądze, tylko nie wiem, jak, bo inflacja taka, że ci nowi już nie dadzą rady sobie kupić narzędzi pracy.

3 polubienia

Po to przecież idzie się do polityki

5 polubień

Na tego dzbana patrzeć się nie mogę, co powie - to głupsze, co zrobi - to bardziej szkodliwe.

3 polubienia

Fakt, ze osobnik ten wywoluje odruch wymiotny…

2 polubienia

Ale jak kupili te wille to trochę zaczął się golić z radości…:confused:

1 polubienie

Moze mu cos odpalili i go stac wreszcie na maszynkę?

2 polubienia

A Dudus-Długopis oczywiscie umyl ręce.

“To są fundusze, które, jak rozumiem, zawsze były.” nie wiem, dlaczego to zdanie mnie zdenerwowało :thinking: Znaczy, jak wybuchła wojna to zaczęli kombinować w tym kierunku, bo ustawa wtedy się pojawiła. Ukraść to ukraść, ale z jakim przegięciem… a wydawało się, że granice dawno zostały przekroczone.

3 polubienia

Co się dziwisz?
Mają dawać na lewacko-tęczowe organizacje? Proszę cię :roll_eyes:

2 polubienia

No przecież Czarnek to powiedzial wprost, ze lewakom dawac nie będzie. Tylko nie sprecyzowal czego? :wink:

2 polubienia

A najciekawsze, że wśród tych “lewackich” organizacji, które nie dostały dotacji są: Caritas, ZHP i ZHR.

4 polubienia

nie wiem czyim oczkiem w glowie jest Caritas? bo raczej nie Torunia i Lublina.
poza tym oni jakby zaczęli sie dokladniej rozliczac. a te fundacje to firmy krzak z rocznym czy dwuletnim stazem i jak sadze niewiele wiecej im zostalo, bo okres karencji ustalono na rok a nie jak to zwykle bywa zwyczajowo - na co najmniej 10.

2 polubienia

Wdzięk i powab roztaczany męska lalka wspak,
minister edukacji, bałwan jest on wszak.

2 polubienia