No to bal wszystkich świętych?

5 polubień

A będzie tam tango dla dwojga?

2 polubienia

A dlaczego podpalaja harfe??? :grin:

1 polubienie

Oby zmarli mieli TAM dobrze.

2 polubienia

Musi byc, bo przeciez:

2 polubienia

Do kotleta przygrywają? Chyba najbardziej komercyjna płyta Budki?
A swoją droga to chyba dziś postu nie ma?

1 polubienie

Ja bardzo chętnie na taki bal

1 polubienie

u mnie ze wzgledow technicznych (jednak dzis ludzie kwiatki na cmentarz nosza, bal zostal przeniesiony na jutro - bedzie taki halloweenowo - zaduszkowy :wink: ) jesli mnie ukierunkuje to moze zaloze jakis pomaranczowy sweter i rozki doprawie pozlacane i zobacze jak sie bawia? ponoc zaczyna sie juz od poludnia, bo jakis tunel duchow dla dzieciarni ma byc.

1 polubienie
2 polubienia

A ja myślałem, że flafa Kanady wygląda tal :wink:

https://www.google.pl/search?q=FLAG+OF+CANADA+W+WEED&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=8k20X0pSah5nXM%253A%252CGxIPui_XZmtcFM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kRM0sP8JG_8AUd9esiVCBaWKt3wVg&sa=X&ved=2ahUKEwi63tm-5s3lAhUExYsKHWEMD9wQ9QEwAnoECAkQDA#imgrc=mlvPCgZ218WF4M:&vet=1

Już od ponad roku :wink:

2 polubienia

I swiat sie nie zawalil

1 polubienie

I jak radzicie sobie z sąsiadami z południa?

1 polubienie

Tam też coraz więcej legalnych źródeł. Colorado i Washington state już od lat, California doszła ze 2 lata temu. Chociaż pewnie troche turystyki jest. Skoro ja potrafię pojechać do Quebec po spirytus (W Ontario nie kupisz nic ponad 75%), to sąsiedzi z południa pewnie wpadają po zioło :wink:

3 polubienia

tam gdzie legalnie to zrozumiale. ale zawsze zastanawialo mnie to, ze robiac dwa kroki i zmieniajac stan nagle przestajesz lub stajesz sie przestepca. no ale takie uroki systemu anglosaskiego prawa zwyczajowego. :slight_smile: :slight_smile: