No to bum! Quiz specjalnie dla Benaska :)

Nie dziwcie się jak rozwali bank. Ale i inni mogą spróbować swoich sił. Bo chodzi o… pieniążki…

Zapraszam – KLIK!

3 polubienia

10/15…W paru rejonach nigdy sie nie interesowalem.Andora,przymiotnik,cos z Pomorza,panstwa Afryki…Niby szlo szybko a jednak…

3 polubienia

Brawo, to dobry wynik, jak na dość trudny quiz!

2 polubienia

A to się teraz popisałam ! :8/15 stuck_out_tongue:
I byłoby o punkcik mniej, ale zdążyłam już rozwiązać Twój rebus i się nieco dokształciłam :smiley:
A 78 jeszcze nie wysyłam, bo mi homoś został :slight_smile:

2 polubienia

To z tymi panstwami Afryki,nie dawalo mi spokoju…Chyba do tego wroce za chwile :wink:

1 polubienie

Komplecik Nie ze mną te sztuczki. Ale jednego bym nie miał, żeby nie rebusy Bingoli.

Jeżeli się nie mylę, to ta nazwa kiedyś w Czarnogórze obowiązywała. Ta, niedaleko Limanowej, a także i Słupska.

4 polubienia

Matouszek bankier nie jestem 9/15 :wink:

3 polubienia

Taaa, rozwali bank. Jaja sobie ze mnie robisz. :grinning:
14/15. Byłem w Andorze i nie płaciłem tam żadnymi takimi (już zapomniałem, co tam w quizie było) tylko Euro. Miałem jeszcze jakieś dwie wątpliwości, ale że nie miałem od kogo ściągać to musiałem kombinować. Generalnie to sporą część tej wymienionej w quizie waluty mam, ale Andorą zaskoczyłeś.

5 polubień

Mowa była o kasie, a ja stary kasiarz jestem. :sunglasses: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Bij - przy - ona
bez niej człek, jak bez powietrza opona. :grin:

Kużwa, wiem coś o tym.

3 polubienia

w Andorze to ja placilam karta…

Już ja Bingoli zrobię quiz, geograficzny … Będzie się cieszył, jak połowę zrobi … :smile:

4 polubienia

A ja wyszedłem bez płącenia :slight_smile:

2 polubienia

Juz sobie wyobrażam pytania. Np. Jaka jest łączna długość chodników na Mauritiusie?

3 polubienia

obwod kuli ziemskiej liczony od Czomolungmy po Row Marianski?

3 polubienia

Nieco podobne … W każdym razie jak zrobisz dobrze 60%, będziesz po quizie mógł śmiało doktorat bronić :crazy_face:

4 polubienia

Lej - na - to

???

.bo nic innego mi do łba nie przychodzi.

2 polubienia

To odpowiedź niematerialisty :slight_smile:

1 polubienie

aaaa

Rozumiem, że trzeba dać napiwek barmance za barem.

Lej - tu - Pani

.eureka.

4 polubienia

Wal - u - ta,

2 polubienia