No to co lepsze?

Czy zamordowany pięcioletni Dawid wolałby zostać przysposobiony przez homoseksualną parę gejów lub lesbijek, czy wolałby zostać zadźgany przez swojego heteroseksualnego tatusia?

3 polubienia

To pytanie raczej dla Jasnowidza.
Stala sie tragedia i jakiekolwiek gdybanie nie zmieni nic.

2 polubienia

Kategoria raczej wskazuje na pytanie o światopogląd w świetle zaistniałych okoliczności. Rozumiem, że może być trudne dla tych co z zapałem umieszczają naklejki z Gazety Wolskiej gdzie mogą, ale takie ma właśnie być.

1 polubienie

Prędzej czy później sam by się zabił gdyby miał dwóch tatusiow z rozerwanym assholem

Tomek to nie smaczne.

1 polubienie

Nic nie umniejszam,ale takie pytanie,jestbez sensu.
Rownie dobrze moglby go adoptowac miliarder.
A najlepiej,gdyby ojciec,zakiadt go zrobic,ulzyl sobie dlonia.
Nie ma zadnej pewjosvi,ze wsrod tych gejow,trsgil by na normalnych ludzi,nie sadystow.
Teoretycznie,pewnie by zyl do tej pory,choc pewnosci nie ma.
Zakladajac,ze para tych gejow,czy lesbijek,sa zrownowazonymi ludzmi,oczywiscie,ze bylo by lepiej dla tego chlopca.
Moglby wyrosnac na normalneho zdrowego faceta,nie koniecznie geja,tu rowniez nie ma pewmosvi.
A nawet gdyby byl gejem,zyl by i cieszyl sie zyciem.

3 polubienia

W Polsce na pewno. Tacy jak Ty w szkole na pewno daliby mu do zrozumienia, dlaczego warto się zabić, nie sądzisz?

Czas zamknąć post

To skasuj pytanie. Nie jestem świętą krową :wink:
Chociaż takie miało być. Gdybym napisał o dziecku z Afryki, to nikt by się nie przejął, bo czarne i daleko. Co innego przykład z własnego podwórka…

1 polubienie

Wiem ale wiesz tu polsza

I nie zawacham się usunąć jak coś nabroisz. Jestem obiektywny

nie mozna wykluczyc, ze jaki homotatus sie psychopata nie okaze - ale jak dla mnie pytanie retoryczne.
ci egoistyczni homo nie beda sobie glowy zawracac adopcjami, predzej psa sobie kupia.

1 polubienie

Nie ma co tu gadać, @okonek, skoro @Tanake zamknął temat i tylko L4 i moderacja się może wypowiadać :frowning:

A nie mogłem?
Moje prawo dura lex sed lex

1 polubienie