No dkładnie wzesniej!!! ![]()
długo bedziesz?
Ty we Wrocku mieszkasz, pracujesz, wypoczywasz?
Często goszczę. Właśnie za tydzień chyba będę.
NIe mam czajnika z gwizdkiem, ale do dzwoniącego telefonu nieraz tak mówię :)))
“Żyj lagom” …polecam
No dkładnie wzesniej!!! ![]()
długo bedziesz?
Ty we Wrocku mieszkasz, pracujesz, wypoczywasz?
Często goszczę. Właśnie za tydzień chyba będę.
NIe mam czajnika z gwizdkiem, ale do dzwoniącego telefonu nieraz tak mówię :)))
“Żyj lagom” …polecam