No to co że środek tygodnia

No dkładnie wzesniej!!! :smiling_face_with_tear:
długo bedziesz?

Już wróciłem, byłem dwa dni … Dwa dni fajnie spędzonego czasu.

Wrocław jest piękny.

Ty we Wrocku mieszkasz, pracujesz, wypoczywasz?

Często goszczę. Właśnie za tydzień chyba będę.

NIe mam czajnika z gwizdkiem, ale do dzwoniącego telefonu nieraz tak mówię :)))

“Żyj lagom” …polecam