No to jak tam wasze kilogramy?

Kretynskie pytanie,wiem…
Ale czy faktycznie wszyscy poszli spac?
Ja zrzucilem prawie 3 kg.Oczom nie wierzylem godzine temu ale…Jak wół"stoi napisane",jak mawiala moja pani od geografii,77,4
Oplaca sie maszerować.Nawet wielkie żarcie wtedy nie jest straszne!

6 polubień

Weż się odwal.
:rofl: :rofl:

5 polubień

W normie. Jestem zadowolona. Po świętach przytyłam 300g, które zgubilam jeszcze przed sylwestrem

4 polubienia

+2 kg, efekt końcowy: 48,5 kg, czyli w sumie masa wyjściowa (od czasu, kiedy ostatnio byłam w domu).

1 polubienie

Koncowy?Sprawa zamknieta?Jestes pewna? :laughing:

Mialem 1.4 nadwagi…
Az mnie zmrozilo …Ale…Easy come,easy go,najwyrazniej…Poszlo i nie ma sladu :smile:

2 polubienia

107kg … jeszcze 3kg do ustalonego celu a potem zrzucanie do 100kg :grin:

3 polubienia

Ja bym tak chciała. Ale przynajmniej nie ważę więcej…

1 polubienie

77 kg. Utyłem o 3 kg i mam zamiar jeszcze ze 3 dołożyć.

4 polubienia

Bardzo słuszne postanowienie!:slight_smile:

A ja jestem w szoku bo pierwszy raz zauważyłem kiedyś przed świętami taki nagły wzrost o 2 3 kilogramy na przestrzeni 2 3 miesięcy … Mam teraz 75! :rofl: Muszę się odchudzac… Xd

2 polubienia

Uważaj, żeby sam kręgosłup z Ciebie nie został… :joy:

2 polubienia

Ja mam coraz większy mięsień piwny.

2 polubienia

Lekarz kazał mi dbać o wagę. Więc co dziennie wycieram z niej kurze, wymywam podłogę spod jej “boczków”. I to tyle w temacie wagi. Póki mieszczę się w rzeczy sprzed pół roku czy nawet roku to znaczy, że wszystko jest okej :slight_smile:

6 polubień

Dwóch kumpli się spotyka. Jeden z nich ma dziwnie wyglądającą, dyndającą wagę miedzy nogami.

  • Co ty masz tam uwiązane? Ocipiałeś?
  • Nie śmiej się. Mój szwagier miał infekcję prącia. Nie przywiązywał do tego wagi i mu odpadł. :unamused:
7 polubień

@ZiraaeL chodząc z przywiązaną wagą między nogami tak mu odpadnie - w najlepszym wypadku będzie musiał zarzucać na plecy :slight_smile:

2 polubienia

Ajjj, opanuj się…

To tak jak ja! :slight_smile:

Moje kilogramy czuja się niestety az za dobrze…

1 polubienie

:rofl: