No to kolejny QUIZ dziś, tym razem autorski!

No i jak Kujony?

3 polubienia

Przeczytałam pytanie “no i jak kujony?” - no i zmykam. Nienawidziłam kujonów - uraz został mi do dzisiejszego dnia.

3 polubienia

Ale akurat na to pytanie nie musisz odpowiadać :slight_smile:

Sprawdziłam się - wynik nie jest może idealny ale i wstydzić też chyba nie mam się czego z racji “zapędów” autora pytań - 6/10. Tytuł quizu jednak powala.

2 polubienia

Od początku wiedziałam:
TO NIE DLA MNIE!
image

5 polubień

“Dziwakiem” jeszcze nikt nigdy mnie nie nazwał. Mój mąż też do “romantyków” nie należy. Do …y te “charakterystyki” :slight_smile:

4 polubienia

50%prwady w tym jest. Mąż urodził się w styczniu - jest szczęściarzem, bo mnie poznał :slight_smile:Ale ja (lutowa), to przecież egoistką nie jestem :face_with_raised_eyebrow:

3 polubienia

Kto mał JEDEN??? Bo ja mam! :money_mouth_face:

4 polubienia

8/10 a zle kolory i ilosc mandatow.Czyli jak zwykle,zle liczby.Cos tam bylo z wektorem,co trafilem jak slepy w tunelu.Ale trafilem :slightly_smiling_face:

4 polubienia

10/10 :slightly_smiling_face:
Brawo Autor!!! :joy:

3 polubienia

Komplet

Ten od ulicy Marszałkowskiej stworzył w Polsce pierwszą zawodową straż pożarną i zainicjował, a także doprowadził do wybrukowania ulic w Warszawie. Stał też na czele przestrzegania prawa i porządku w kraju. Działo się to za panaowania Augusta II Mocnego, Stanisława Leszczyńskiego i Augusta III Sasa. Czyli XVIII wiek.

Ten quiz nie jest dla kujonów. :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Koleżanko @Mamita urodziłem się w lipcu i wszystko jasne… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Na haslo kujon odzew 10/10
Ale ze strzelanka poparta eliminacja. I ta wiedza to wcale nie taka ogolna.
A z tymi kolorami to na razie udowodniono empirycznie na skonczonej ilosci przypadkow. Dowodu matematycznego wciaz brak
Intuicja jak w przypadku kwadratury kola.
Tluklo sie po lepetynie, ale juz ilosc trafilam, bo to sie zapomnialo.

4 polubienia

Ja tam jestem nie do pobicia!!! :money_mouth_face:

4 polubienia

Elsie, nikt nie będzie Cię bił, ale wydaje mi się, że coś Ci się pomyliło, albo bawisz się z nami w prima aprilis. Przyznaj się - wymyśliłaś taki wynik, bo bałaś się, żeby Cię nie nazywali kujonem :wink:

3 polubienia

PRZYSIĘGAM!!! Myślałam, że będzie zero… :joy: :joy: :joy:

2 polubienia

Czasami zdarza się, że na człowieka najdzie takie coś, że wydaje mu się, że wszystko jest napisane po chińsku i nawet nie rozumie ani słowa z tego co czyta. Pewnie naszło Cię akurat takie zaćmienie. Nie Ciebie pierwszą i nie ostatnią :wink: Twój poprzedni quiz wyszedł świetnie. Aż pozazdrościłam :slightly_smiling_face:

4 polubienia

He, he, he! :rofl:

Marszałek mnie pobił, Fileas Fogg i historia bitew niemorskich - 7/10.
Czyżby znajomość i pamiętanie książek monsieur Verne’a jeszcze było w dobrym tonie?

3 polubienia

W naszym pokoleniu - z pewnością!

3 polubienia