No to teraz czas na QUIZ ekstremalny

Zapraszam - KLIK!

1 polubienie

Tu lepiej mi poszło: 9/15
Do kujoństwa daleko.

2 polubienia

14/15, choc udalo mi sie fuksem trafic cos o nazwie Bovska, to juz L.U.C okazal sie niewypalem.
reszta gdzies dzwonila i to nawet prawidlowo.

3 polubienia

Kujon!!! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

10|15 Nabrałem się na Waszyngton. Poza tem źle; Matka, LUC, Bovska, Saba. Stokrotki zgadłem, bo też nie wiedziałem.

1 polubienie

14/15 ale nie jestem kujonem bo sporo strzelałam :stuck_out_tongue: Więcej się w quizy nie będę bawić, bo się strasznie stresuję i czuję się jak w szkole.

4 polubienia

9/15 a zle Bovska ,LUC [to pewnie jacys raperzy?],Spinoza,chorwacka wyspa,traktat z Utrechtu i polski król…W dodatku bąbel to czysty fuks…

3 polubienia

13/15 dobry dzien!

4 polubienia

Waszyngton to juz nie raz w tych quizach byl. :grin:
Ale te Bovskie i spolka to nawet nie wiedzialam jak zakwalifikowac. Bo na sport to nie wygladalo, a na celebryrach sie nie znam, nawet tubylczych, a co dopiero polskich?

2 polubienia

Sympatyczna koleżanko @joko Ty się nam tu nie wykręcaj jakowemyś szkolnemy stresamy.
Ty bierz idział w bingolówkach i innych takowych, bo ktoś ten poziom czymać musi.
No, ja Cię bardzo proszę, Ty mnie nie stresuj. :blush:

4 polubienia

Przemiły kolego @birbant, ja już dość różnych egzaminów w życiu się nazdawałam, by nie mieć stresa przed każdym następnym :rofl: A te bingolówki to mi egzaminy jakoweś przypominają i nie zawsze udaje mi się nastrzelać w miarę szczęśliwie, tak, że poziom często mogłabym drastycznie wręcz zaniżać :wink:

3 polubienia

“Bingolówki”, jaki piękny eponim!

4 polubienia

Mam nadzieję, że nie poczułeś się urażony, że pozwoliliśmy sobie takowy eponim stworzyć :wink: Tak już przywykliśmy do rozwiązywania tego, co wymyślisz, że wyraz niejako sam się stworzył i z pewnością jest zrozumiały dla każdego z pytamków.

2 polubienia

Czasem bingolówki, bingolóweczki, a czasem bingolówy… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Ależ roztomiła kumpelko @joko przymknij na stres oko.
Pytania są czasem głupawe
za to mamy zabawę. :yum:

1 polubienie

Drogi kolego @birbant`cie miły
Mnie egzaminy nocą straszyły
Quizy mi o nich przypominają
Więc będę zwiewać od nich jak zając. :blush:

1 polubienie

Ach koleżanko quizowo zwiewna.
musisz być bardziej siebie pewna.
birbanta dzisiaj wszak pokonałaś,
za co szacunek Ci i chwała… :yum:

1 polubienie

Ja tu nikogo nie pokonuję
A tylko bardzo się wręcz stresuję
Najchętniej wlazłabym w mysią norę,
Żeby przed quizem schować się w porę… :blush:
Gdy mnie strzelecka zawiedzie moc
Będę się wstydzić przez całą noc.

1 polubienie

W nocy nie należy się wstydzić, a wręcz przeciwnie, że się tak wyrażę. :innocent:

2 polubienia

No tak, masz 100% racji, ale ja się wstydzę wtedy swojej quizowej niemocy.
Birbuś, przed chwilą w realu przegrałam zakład. Muszę wybyć po zgrzewkę piwa. :raised_back_of_hand:

2 polubienia