No to teraz trzeba uważać?

Prace społeczne to pikuś, ale pół roku bez nawet piwka? A to sądowe sadysty.
Do tego to w koncu kogo on pokolorował? Prezydenta czy kandydata na prezydenta?
Szkoda, ze poszedl na ugode, bo sprawa nadaje sie do trybunalu europejskiego.

2 polubienia

Wyrok ku przestrodze. Prezydent rzecz święta. Nawet Adrian.

Za kraty z takimi…

Za Bronka też były takie wyroki.

1 polubienie

Az tak nie sledzilam w Polsce.
W USA jesli wiaze si to z wykonywana funkcja publiczna uzywac nozna sobie do woli.
W Hiszpanii spalenie flagi czy potretu krola ( lub przedstawicieli rzadu, pilkarzy i innych postaci ) uznawne bywa za wykroczenie, ale chyba zadne nie uchowalo sie po odwolaniu do TSUE. A czesc przepadla juz w hiszpanskim sadzie najwyzszym.
Jakis artykul o obrazie uczuc religijnych t zdaje sie maja, ale w praktyce jest martwy od kikudziesieciu lat. Bo jak ma nie byc? Miejscowsc Swieta Wiara, Aniolowie, wino Swieta Maria, a jak kichnies to zamiast na zdrowie mowia Jezus! :innocent:
Za smarowanie sprayem mozna ukarac z atrykulu o niszczeniu mienia, Panem Bogiem podpierac sie nie trzeba.

Ale nie został ukarany za 5 lat wstydu, tylko za te genitalia, co zostało podkreślone w wyroku.

1 polubienie

Jakby tak wszystkich?
Mielibysmy najdokladniej posprzatany kraj swiata :wink:
Singapur by nie mogl z tym konkurowac.

1 polubienie

Niestety, ale wielu by nie wytrzymało przymusowej trzeźwości, To okrutny wyrok. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Literka"t",poszła na piwo?
Wlasciwie gdyby nie te genitalia…
Moim zdaniem wyrok jest przesadzony.Jak w jakiejs"tyranii".
Z drugiej strony jednak,patrząc na to co sie dzisiaj dzieje,moze i dobrze ze obywatel dostal klapsa?
I tak nic z tego nie zrozumie ale przynajmniej nie jest bezkarny.

literka “t” nie nadazyla :wink:
co do tego typu spraw - ja bym to podciagnela pod wandalizm, nie obraze jasnie panujacego,
i wszystkie osoby bez sensu zasmarowujace otoczenie sprayem.
w sposob znacznie bardziej wulgarny niz domalowanie jaj PAD-owi (fakt, ze moze troche za wysoko?)

1 polubienie

Zgadzam sie.Prezydent nie prezydent a wandalizm powinien byc karany bezlitośnie.

2 polubienia

Zaraz byłoby powstanie w więzieniu :crazy_face:

Zgodziłbym się z Tobą, bo jestem przeciw wandalizmowi w przestrzeni publicznej, gdyby nie ten końcowy przymiotnik.

2 polubienia

dla niektorych bezlitosnie to oznacza zakaz picia piwa :wink:

2 polubienia

Z tym komentarzem gotów jestem się zgodzić. image

2 polubienia

Okrucieństwo, całkowity brak humanitarności…

2 polubienia

Też o tym pomyślałem.

1 polubienie

Kiedys jakaś pospolita świnia,zanurzyła krucyfiks w urynie i wystawila w Zachecie jako tzw.“sztuke”,na co Zacheta,przynajmniej w tamtych latach,pelna ochow i achow,z otwartymi ramionami,frontem do artysty!!!
Pseudofilozoficzny bełkot szambonurkow z Wyborczej,jeszcze mi dzwoni w uszach… :exploding_head:
I oczywiscie nikt nawet “artysty siuracza” nie pomyślał pozwać…
Czy musze dodawac ze w islamie ten"bohater",juz dawno by nie żył?Byc moze nawet spaliliby go żywcem przed kamerami tv,jak jordanskiego pilota…
Ale to tak na marginesie…

3 polubienia

za krzyz to w islamie by go nie spalili, ale za polksiezyc?
ogolnie tego typu “sztuka” wyzwala we mnie odruch wymiotny.
artysci owi zwykle nieuki nie majace pojecia o technice szarpia sie na odkrywcze, najczesciej obrazoburcze tematy traktujac je zupelnie serio.
ja jeszcze dobra karykature od checi zablysniecia niczym celebryta odrozniam.
jesli chodzi o muzea tzw. sztuki nowoczesnej? zaciagnac mnie tam trudno, no nie kazdy jest Picasso, Dali czy Miró - tam jeszcze jakis sens mozna znalezc, jak sie uprzesz oczywiscie.
abstrakcyjna sztuka dekoracyjna - typu szlaczki, czy malowidla naskalne towarzyszy ludzkosci od zarania dziejow - najedzony czlowiek zaczyna kombinowac jak otoczenie upiekszyc, ale bez przesady.

1 polubienie

No tak…Poszedlem troche na skróty :wink:
Ale i tak,mam nadzieje ze to dosyc czytelne.

1 polubienie