No to z nowym rokiem dziarskim krokiem

Wszystkiego najlepszego.

10 polubień

Wzajemnie :slight_smile:

3 polubienia

Nie przejmujesz się, że jesteś o rok starsza?

1 polubienie

Pewnie, że tak, ale 2021 r był rokiem fatalnym, więc liczę, że ten będzie lepszy :slight_smile:

6 polubień

.jak ten czas zapierdala.:confused:

5 polubień

To ja już taka stara jestem?

2 polubienia

Wzajemnie:))

2 polubienia

Dziękuję, ale, ostatnio, jakoś głupio cieszyć mi się, że, coraz bliżej, niż dalej…

6 polubień
3 polubienia

Nic w tym głupiego nie ma, tym bardziej, że im dłużej się żyje tym więcej rozumu się ma (są wyjątki oczywiście, bo czasem jednak diabły podskórne nie pozwalają zmądrzeć). Możesz więc mieć nadzieję, że druga połowa Twojego życia upłynie Ci w aurze mądrości i wiedzy, które nabyłeś w czasie dotychczasowej pierwszej połowy swojego życia.
Powód do radości więc jest. :wink:

6 polubień

Wzajemnie Wam:)

5 polubień

Pare dni temu,śniło mi sie ze nie przeżyję tego roku…I co tu począć z taką myślą?Wiadomo ze sen to tylko głupawka nieświadomości ale…takie coś sie pamięta :thinking:

2 polubienia

Nie kracz.
Co prawda ja się sobie jeszcze nigdy w trumnie nie snilam, więc wypowiadac sie nie bede. :stuck_out_tongue_winking_eye::innocent:

2 polubienia

Trzy razy oglądałem trzy kolejne wersje"Opowieści wigilijnej"i tak to sobie tłumaczę :innocent:
Niemniej,nigdy w życiu nie miałem takiego snu…Szkoda by było.Tyle spraw do załatwienia…

4 polubienia

To będzie rok trudny. W poniedziałek idę po podwyżkę. Presja płacowa w związku z podwyżkami i niskim bezrobociem. Trzeba korzystać

5 polubień

Mojej mamie, jak jeszcze była panną, cyganka wywróżyła, że wcześnie umrze. Z tą myślą mama żyła jeszcze przez długie lata :slight_smile:

tylu ludzi do poznania … :slight_smile:

3 polubienia

Tak,masz całkowitą rację.Bo raczej tak należy na to patrzeć.Wszak moja"pasja życia" wcale z wiekiem nie słabnie…
A poznanie to moja ulubiona tego życia,strona :relaxed:

3 polubienia

Dziarskim krokiem bez podskoków,byle zrobić z tysiąc kroków… :wink:
Mnie się zapowiada chodzenie na paluszkach…bo pięta znowu pękła :innocent:

2 polubienia

Oj wspoczuje, to bardzo mocno unerwione miejsce.

3 polubienia

Ale licz się z tym, że jak powiesz, że alkohol podrożał to szef może odpowiedzieć, że poć to trzeba umić… :blush:

1 polubienie