Jedngłośnie???
W składzie komisji powinien być jakiś listonosz ![]()
Cały kierdel listonoszy.
Ponc te koperty były skladowane w Łodzi, ale nikt ich nie widział…
Nie jestem za tak dużą ilością komisji w nowej kadencji. One z reguły służą jako show i grillowanie. Nic poza tym.
Nowy rząd ma ważniejsze zadania do wykonania jak chociażby odblokowanie KPO. Znów zaczynamy patrzeć wstecz zamiast ruszyć do przodu. Rozliczać mogą prokuratury.
Albo chociaż ministra ds dziewictwa narodowego, ona już listonosza znajdzie.
Niezupełnie - komisje przygotowują materiał dowodowy i mają prawo złożyć kompletne zawiadomienie do prokuratury, co więcej, ta nie może odmówić postępowania.
To najpierw te prokuratury trzeba odszczurzyć, tzn. odziobrować