No, to zapraszam na quiz ekstremalny!

KLIK
9/12, źle panga, DNA i C.C.Catch.

3 polubienia

8/12 a zle powiat,totolotek,nośnik dna[?] i król od Malborka…Ilosc ludkow na ksiezycu…To jest przyklad pytania jakie mnie odrzuca na kilometr.Akurat trafilem.C.C.Catch podchwytliwe bo zwiazala swa kariere z krajem ktorego nie ma w pytaniu…

3 polubienia

cholera
jazda bobslejem
polowa pelna 6/12

4 polubienia

10|12. Nośnik info i dyrygent żle, a powiat na wyczucie.
Reszta - spoko.

O królu i Malborku pisałem tu dość szczegółowo w moim dawnym cyklu; - Nieznane Powszechnie.

2 polubienia

kujon paskuda :wink:

2 polubienia

co do Malborka to ja tam kotke wygralam w karty
w tescie odpuscilam garde

1 polubienie

7/12 - szału nie ma :wink:

3 polubienia

kujon o punkt lepszy?

Choć raz dostąpiłem zaszczytu zrównania się z Tobą @okonek. Niech żyją niekujoni.

4 polubienia

Dziś kujoni w quzie nie wystąpili.

1 polubienie

A ić Ty z tym quizem … Wyszedłem na gupka …

3 polubienia

A więc to już ustaliliśmy :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Ja ustaliłem … Nie mylmy pojęć Panie Dzieju :grin:

1 polubienie

Ja myślę że to autorzy quizy raczej na gupków wyszli.

3 polubienia

Stawiam Ci piwo! Jedno, drugie, trzecie … :beer: :beer: :beer:

1 polubienie

Na głupka to ty wyjdziesz @Benasek jak nie rozwiążesz moich ostatnich zagadek! Antykwe pogoniłem i od razu się zebrał i z iście stachanowską werwą podesłał gołębiem swoje dokonania!

2 polubienia

Dziś to ja mogę tylko dokończyć browara za Twoje zdrowie kolego. Jak chyba się domyślasz Niemcy to nie Belgia czy Holandia. Tu piwo nie takie jakie ja lubię, ale coś dziś zakupiłem. Jutro jadę do Ojczyzny i będę tego samego dnia wracał, by się w 24h zmieścić, ale w niedzielę jak tylko wstanę, biorę się za Twoje zagadki a potem wyciągam stalowego rumaka i mnie tyle na podwórku zobaczą …

1 polubienie

Szanowna Bingola się rozpędziła zanadto. Mnie gonić nie trzeba i nie warto. Działam planowo choć może niezbyt systematycznie. A jak sie już zabiorę to nie tylko rozwiązuję ale i oceniam. image

1 polubienie

Ja też pełna połowa!

3 polubienia