Nosicie majteczki we wzorki czy gładkie? :D

Ja? mam problemy? haha możesz wyrazić się jaśniej… ? Bo to przecież serwis do zadawania pytań…

1 polubienie

Mówi się, że faceci są bez wyobraźni, a tu proszę jakie zaskoczenie … na określone bodźce jednak im wyobraźnia działa. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Gorzej gdy ta dziunia w realu okaże się jednak opasłym wielorybem… udawać też potrafimy by osiągnąć cel. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

W sieci to każdy jest w typie Apolla lub Herkulesa z maczugą, a każda jest zwiewna niczym Helena trojańska lub sama Afrodyta. Na szczęście rzeczywistość wszystko potrafi zweryfikować. :wink:

2 polubienia

@humoreska , jeśli napiszę to w grudniu, możecie uznać, że prowokuję , ale kto się na to nabierze? Zbyt często piszę tu o wieku i nadwadze :wink:
Założę się, że nie tylko ja tak śmigam po mieszkaniu w upalne dni.

1 polubienie

Ewa, jest prócz tego co piszesz, coś więcej w kobiecie, nazywa się sex appeal ( Tak to się piszę?:P) I to nieuchwytne Coś… :upside_down_face:

1 polubienie

A skąd mam wiedzieć jak się pisze coś, czego nie mam :sleepy:
Kokietuję :stuck_out_tongue_winking_eye:
Wiem co to jest. Pisałam to na forum wiele razy. Seksapil, to stan umysłu.

3 polubienia

No przecież faceci Cię adorują… :stuck_out_tongue: i łapią się na te gierki :stuck_out_tongue:
wiem, że wiesz…

1 polubienie

Hmmm.
Szczerze? Na forum pozwalam sobie na pewien luz. Wiecie jaki, bo robię to na ogólnym. Psoty, nic więcej.

3 polubienia

A ja na takie psoty pozwalam sobie też w realu ( słowne). To nic złego przecież…

2 polubienia

Nie mam takiej potrzeby.

Każdy ma jakieś granice, chyba każdy…) ja tylko o kuszących słowach, które działają niewątpliwie na męską wyobraźnie pisałam. Słowach, które wyczytałam na forum i tyle. A poza forum i na nim, można być kim się chce…

2 polubienia

Może dlatego, że masz męża?:smiley:

2 polubienia

Na 100%.

1 polubienie

Mam kilka bawełnianych majtek w kwiatki.To tak do chodzenia po domu w koszuli na luzie czasem takie gatki lubię założyć. Reszta w kolorach pod staniki lub z kompletów.
Z białymi jest najgorzej jeśli chodzi o trwałość. Materiał szybko szarzeje, nawet jak są dobre i nie stare. To samo ze stanikami. Śnieżno biały stanik mam tylko jeden i do niego chyba z trzy pary majtek. Zakładam tylko jak muszę pod jakieś ciuchy mieć tak biały kolor.
Wybieram ecru lub beże, bo nie niszczą się tak, a dobra bielizna to nie jest mały wydatek.

2 polubienia

Wiem że nie wiem, plewy nie dla mnie, przy serniku to można porozmawiać ewentualnie

Nikt ci tyle nie obieca co kobieta, święta przestroga mojego dziadka. Stanowcze pass, sprawdzam

U żony białych nie widywałem, był obrzydliwy róż, pożniej i jego nie chciałem oglądać, sam korzystam z bokserek, gładkie bez udziwnień

Poważnie ten temat chwycił? No ta macie!!!

https://www.youtube.com/watch?v=utNiXUgM2VA

1 polubienie

masz nagane z wpisaniem do akt :skull_and_crossbones: :joy: :joy:
chociaz jak juz licytacja?
https://www.youtube.com/watch?v=jLrNdzdvdLs&feature=emb_title
z tym ze od razu prosze o rozgrzeszenie mnie jako moda - bo sama sobie nie wstawie flagi

2 polubienia