Nosicie majteczki we wzorki czy gładkie? :D

Jeśli nosicie… :see_no_evil: Standardowo czarne lub białe ? Czy szalejecie z wściekłym różem ? Dużo macie par? :cupid: :100: :tongue:

Obrzydzę wam teraz życie… pamiętam jak koleżanka która w pralni pracowała, gdy ją odwiedziłam pokazała mi majtki właściciela ( masakra całe żółte w kroku, bo doprać już tego nawet nie szło :stuck_out_tongue: ) Nie kupował nowych od pół wieku chyba bo pod spodniami nie widać ? fuj… :face_vomiting: a miał taką manierę, że trza było mu wymaglować jeszcze… żeby wybić zarazki :face_vomiting:

1 polubienie

Bleee…!!! Starym już, ale dracha jest mi obca. Wystarczy woda i mydło po skończeniu czynności defekacyjnych.

2 polubienia

Ja pier… Nowy temat sie objawił :sweat_smile:

1 polubienie

Ulubiony fason, wzór i krój

37810219a3deb72eaa7388465014374f
10 par takich mam, w tym 4 w białym kolorze, reszta jak leci.
Kupuję 2/3 sztuki miesięcznie.
Mam pokazać na sobie?
:rofl: paaaaaa :wink:

2 polubienia

Nie krępuj się tu sami swoi :laughing: :joy: :upside_down_face:

1 polubienie

Nie wszyscy mają tyle odwagi…
:sweat_smile:

ustawic-samica-typow-figi-plaska-sylwetka-wektor-ikony-kobieta-style-bielizny-kolekcja-dziewczyna-z-przodu-ciala-widok-z-tylu-odziez-infographic-elementow-klasyczne-figi-bikini-lancuch-stringi-400-71997292 Noszę zazwyczaj krój klasyczny lub ten z lekko podniesionym stanem bawełniane w kolorze czarnym, do jasnych sukienek te same tylko w kolorze białym. PS. Majciochy tego pana szefa musiały być dobrej jakości bo te dzisiejsze już nie tak solidne i po kilku praniach potrafi się bawełna na zadku zrobić prześwitująca…

2 polubienia
2 polubienia

Biała klasyka.

2 polubienia

Z bielizny ma tylko kolorowiznę, czasami wzorzyznę - cała szuflada. Fasony raczej takie, żeby w miarę przylegało, ale i nigdzie nie uwierało.
Jakoś nie wyobrażam sobie, aby nosić bieliznę dłużej niż dobę. No dobra … gdzieś tam kiedyś na biwaku w dziczy się zdarzało, ale tak jakby prały się w trakcie pływania w jeziorze i potem suszyły na tyłku. :wink:

3 polubienia

Masz problemy
O ile sie nie myle to majteczki sa w kropeczki i tycie, tyciusienkie
A brudne gacie zawsze byly powodem do drwin

1 polubienie

Jak założę to pokażę :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Założę się, że nie pokażesz, jak założysz. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

I wygrałeś zakład nim się założyłeś :wink:

1 polubienie

Ba, nawet nim Ty założyłaś … :smiley:

1 polubienie

Zaraz w jakieś wskoczę.
U mnie zbliża się kolejna fala upałów, znowu będę marudna :sleepy:
Nie ukrywam, że w takie dni nie zakładam bielizny. Długa kiecka na ramiączkach i to wszystko. Zaliczę teraz szybkie zakupy i zrzucam z siebie co się da.

2 polubienia

Słusznie, słusznie … :grin:

1 polubienie

Nawet nie pytaj, wrzucaj!

2 polubienia

Ja różowe stringi :hibiscus::rainbow:

1 polubienie

Efka widzę, że rozpalasz…

facecikom od razu wyobraźnia działa. Miałam podobne teksty gdy na sex czacie śmigałam z dwie dekady temu :smiley:

4 polubienia