Nowe technologie?

Gru to zdaje sie bohater tej kreskowka uniwersalna tabletka to remedium na wszelkiego rodzaju schorzenia
Najlepiej duza i czerwona. Trudna do przełkniecia

1 polubienie

Posiadam duże granice tolerancji, ale w tem przypadku zostają one przekroczone. Jedyny pozytyw dla mnie jest taki, że kochanie się z jakimś przedmiotem nie jest szkodliwe dla innych.

Sorry, dostrzegłem następne plusa, które niezwłocznie przedstawiam.
Otóż, taka lalka, czy lalek nie mają mamusi, czyli teściowa odpada.
Lalka nie gdera i nie boli ją głowa. Nie przegląda czyichś telefonów, nie jest zazdrosna i nie robi awantur z byle czego. No i i taka damska, nie marudzi; - zrób to i tamto, wynieś śmieci, sufit nie pomalowany, zamykaj deskę na muszli, znowu pijesz piwo… i takie tam jeszcze… :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

Japończycy są perfekcjonistami. Mogli stworzyć dokładne kopie dziewcząt i chłopaków. Ten brak bólu głowy nie jest taki oczywisty.

2 polubienia

W takim razie nie tylko perfekcjonistami ale i masochistami. A jak jeszcze sobie teściowe dorobią…, to faktycznie, ból głowy.

4 polubienia

Kolego z tym zamykanie muszli WC to ma swoj sens i logike
W kwestii wynoszenia smieci?
Mozna przeciez to wyrzucic przez okno :innocent::wink:

2 polubienia

Miałem takich sąsiadów w Polsce.

2 polubienia

Myślę, że jeśli pomysł “chwyci”, to największe korzyści odniosą producenci.
Czytałam kiedyś, że jakiś Japończyk chciał nawet ożenić się ze swoją lalką. Nie wiem jak się sprawa zakończyła.

3 polubienia

Ponoc byl Anglik, który chciał byc mezem swojej kamizelki zrobionej z sierści ukochanych psow i kotów? Fetyszysta?

2 polubienia

Chyba i kobiety i mężczyźni byliby zadowoleni.

1 polubienie

@gra Mężczyźni mieszkający pod jednym dachem z lalkami są już na porządku dziennym. Żeby mieć jedną trzeba mieć sporo hajsu, a niektórzy maja po kilka. Ciekawe czy sami o nie dbają czy tez oddają do “pralni - myjni”?

2 polubienia

Japonia to ponoć kraj prawiczków i być może o to chodzi w tego typu usługach.

Druga ewentualność to badanie rynku, czyli na razie nie wiadomo, czy ten pomysł przyjmnie się na dłużej.

1 polubienie

Siadła baba na twarzy Pinokia i krzyczy; – kłam, Pinokio…, kłam…!!!

2 polubienia

Pinokio był z drewna nie plastiku

1 polubienie

Drewno to taki XIX-wieczny plastik.

2 polubienia

Babie było wszystko jedno. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Polemizowalabym , ale klocic sie nie będę

1 polubienie

Zaraz Się okaże, że same zalety :joy::joy:

1 polubienie

Sugar mama to też znane rozwiązanie :smirk:

Jaki ten Pinokio Birbanta dowcipny…

2 polubienia

Też a teraz pozostake ustalic z czego byl wystrugany?

2 polubienia