Nowe technologie?

W Japonii jakiś czas temu otworzono burdel z seks robotami. Podobno cieszy się powodzeniem. A mnie zastanawia, która płeć miałaby większe korzyści z takich zabawek (o ile przygody z robotem ogólnie byłyby akceptowane ). Czy dla kobiet może mieć znaczenie, że taki robot np. nie zwiotczeje, nie wspomnę o tym, że może od rana do wieczora, byle bateria nie padła :joy:

  • Większe korzyści seks roboty przyniosą mężczyznom
  • Większe korzyści seks roboty przyniosą kobietom
  • Mam inne zdanie / opinię
  • A gdzie można kupić?

0 głosujących

1 polubienie

Japonia i ich sposob myslenia? Nie pytaj trampki z tyrolskim kapelusika, hotele przypominajace puszke z sardynkami? Bonsai?

Odpowiedź nie na temat😜

A swiatlowod dostalam w prezencie jako dzieciak od tych cholernikow. I takie jedno czekalo na moja reakcje, co z tym zrobie?

1 polubienie

Wiem i nie wiem - zabawki seksualne sa stare jak swiat odpowiedz? Gdzie to kupic i dlaczego tak drogo?

1 polubienie

Zanika zdolność człowieka do rozmawiania i wspierania drugiego człowieka. Stąd popyt na roboty. Przyjemność bez zobowiązań.

3 polubienia

Roboty bez oprogramowania?

2 polubienia

Wydaje mi się, że taka mechaniczno -elektryczna zabawka nie różni się specjalnie od innych tego typu zabawek, które część pań ma w szufladce szafki nocnej. Jeśli tak, to wyprawa do burdelu wydaje się zbędna. Wydaje mi się, że dla części ludzi to kontakt z drugim człowiekiem jest ważniejszą częścią “zabawy”, a nie mechaniczne pobudzanie części intymnych przez zabawkę.

3 polubienia

W Japonii podobne lalki kupują sobie do domów i traktują je nie tylko przedmiotowo.Kupują im ciuchy,wożą na wycieczki za miasto pokazując piękne widoki.Opowiadają o swoich problemach…
Lepsze to niż fruwanie myśliwcem Zero :wink: (chyba).

2 polubienia

Japonczycy zyja w stefie zagrozenia ni tyle wojna co przyroda pacyficzny pierscien ognia

1 polubienie

Ciekawe czy są ciepłe w dotyku te urządzenia i czy nie pachną gumowo.

2 polubienia

Wytwarzaja cieplo,
Ale zapach? Palony plastik typu styropian?

1 polubienie

Może je jakoś perfumują - lalka o zapachu macho albo romantycznego nocnego kochanka. :thinking:

2 polubienia

Zapach prezesa opracowują ale im nie wychodzi bo kot zakłóca swym zapachem tego kartofla.

3 polubienia

Feromony?

2 polubienia

Prezes wydaje z siebie populizm+ perfuma smierdzi
Kot to tylko zaslona dymna

3 polubienia

Istnieje graniczące z pewnością prawdopodobieństwo, że największe korzyści z tych zabawek miałyby same zabawki.

.niezależnie od płci zabawki.

2 polubienia

Eee, sprzedawca tych zabawek to nie?

3 polubienia

2 polubienia

Co to jest? Gru i uniwersalna tabletka ?

2 polubienia