Nowe warunki korzystania z Google - ktoś z was doczytał o tych zmianach? Co się dokładnie zmieni?

“Aktualizujemy nasze Warunki korzystania z usług. Zapoznaj się z nowymi Warunkami, zanim wejdą w życie 31 marca 2020 r.”

Podobno trzeba zaakceptować.

Akceptujesz i lecisz dalej.

1 polubienie

Czyli wynika z tego że najwazniejszą rzeczą jest prawne podpięcie pod te usługi. Czyli treści zamieszczane na google od tego dnia 31 marca będą podlegać monitoringowi “prawnemu”? Doczytałam, że jak ktoś nei zgadza się i nie potwierdzi tych warunków to ma nie korzystać z google… ma usunąć wszystkie treści czy jak. Dziwne. Czyli jeśli jakiś wpis który jest w google o mnie z roku chyba 2016 ( bo taki jest) mi nie przypasuje to podlega pod ‘saknkcję karną’?

Jeśli chodzi o google to jesteś obserwowana cały czas. Na androidzie także. To drugi obok FB największy szpieg.
Nie wiem jak jest w przypadku chroma na telefon. Ja używam tam firefoxa (z uwagi na ublocka) i takie komunikaty mi nie wyskakują.

1 polubienie

nie czytam
i tak nie stac mnie na adwokatow

Tu raczej chodzi o to, że jeśli nie masz konta, to nie będziesz miała kontroli nad danymi, które są gromadzone na Twój temat. A przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

1 polubienie