Nowy kanał na YT, ciekawa moda panuje w Polsce wśród pewnie internetowej podstawówki lol

Picie na YT gwarantuje dużo subow.
Gość nawet zeruje denaturat ale nie chciałem tutaj wstawiać bo jest kilka słów na k…
Możecie dać mu suba bo na 500tys subow obiecał chyba wyzerowac litra.

Ze trzydziesci lat temu,na przystanku w moim miescie gosc wyzeruwal ,jak to nazywasz litra.
po chwili byl martwy.

3 polubienia

Haha

w ramach sztubackich popisowek kolega wypil cwiartke, moze toche wiecej, bo to byla duza szklanka, czystej.
dobrze, ze wiedzielismy jak sie w takich przypadkach perwszej pomocy udziela (na przysposobieniu obronnym uczyli), bo wyladowalby na odtruciu (wczesnie juz mial “podklad” paru godzin balowania) tak go zniszczylo.

2 polubienia

Jeszcze w ogólniaku będąc, po pasterce, nad rzeką Słupią, wyzerowałem pół litra Miętówki, 45%.
Jeszcze nie zdążyłem odrzucić pustej flachy, a już rzygałem z 5 m przed siebie. Ale wypić, wypiłem do końca.

1 polubienie

Na trzezwo szklanke,to pikus,ale po balandze,moze nastapic zatrucie.
Tez opisywany przeze mnie gosc,wypil z gwinta(o zaklad)litrowa butelke wodki,po chwili sie przewrocil,zanim karetka przyjechala,juz stygnal.

3 polubienia

Lubisz patostreamy?
Nie wiem czy tu jest na to miejsce.
Tak naprawdę takie kanały się zgłasza, a nie promuje.
A to świadczy właśnie o twoim poziomie.

2 polubienia

Jaki naród takie gusta.

1 polubienie

Chyba o twoim. Co to znaczy lubisz? Czytałaś pytanie? Ktoś nie lubi i powie nie dziękuję nawet tego nie włączam? Każdy obejrzy, to nie znaczy że lubi

Ty też tak ladujesz? Xd

1 polubienie

Jak nie lubisz to po co reklamujesz patostream?
Jak ktoś ma równo pod sufitem, to takie g@wno zgłasza do usunięcia. A nie się nim podnieca.

1 polubienie

No to chciałem się pochwalić co znalazłem w internetach. Dzięki temu ty możesz wejść na YT i zgłosić jego kanał który i tak nie zostanie usunięty xd

Serio?
Jak znajdziesz kolejny patostream z bijatyki, wyzwisk czy z gwałtu też tu wstawisz?

A teraz na poważnie. Takie chlanie nie jest powodem do dumy, czy chwalenia się tym. Jest żałosne.
Alkohol jest dla ludzi, niestety, idiotów nie brakuje wśród nich.

1 polubienie

Ale ja nie wstawiam tutaj reklamując to… Chodziło mi o to ze te prawie 400tys subow to pewnie podstawówka czy gimnazjum. Nie ze mi się to podoba, w sensie że popieram, bo filmik z następnym zerowa iem pewnie obejrzę od tak… Xd

1 polubienie

dla 16 letniego chlopaka to wypita duszkiem szklanka bezpieczna nie jest.

Powiedz to 16 letniemu gówniarzowi. W tym wieku wie się najlepiej. Wtedy, mój organizm zareagował prawidłowo, pozbywając się trucizny. Moje szczęście.

1 polubienie

tamten tez wykonal zwis przez balustrade pozniej - ale i sprzatanie po nim bylo.
a masz racje - co prawda ja w ogole mowie, ze lepiej zwymiotowac (czymkolwiek bys sie nie przytru)l, niz probowac strawic.

1 polubienie

Czyli co? Mamy 400 tys mądrych inaczej, którzy to oglądają, którym to imponuje, którzy na tym “idolu” się wzorują?

3 polubienia

bez przesady z ta iloscia - tam licza wejscia nie osoby, a i gwarancji nie masz czy gdzies nie “podkrecaja” licznika :smiley:
ja bym byla jednak optymistka, ze nie cala mlodziez madra inaczej.

1 polubienie