Nowy kandydat na prezydenta

Zapewne.I tylko patrzec jak ktores media z tej okazji,przekreca na swoja strone…

1 polubienie

W necie hejt na niego będzie niesamowity.

1 polubienie

Publicyści twierdzą że Hołownia:

  1. To kandydat celebryta który znajdzie poparcie głównie w dużych miastach.
  2. Ma spore zaplecze finansowe i jest znany w mediach. Kampanię wesprze tvn.
  3. Jego zaletą jest to że jest trochę lewicowy i trochę prawicowy
  4. W jego przemówieniu zabrakło konkretów o gospodarce i polityce zagranicznej
  5. W sondażach zajmuje 3 miejsce za Dudą, Kidawą i przed Biedroniem.
1 polubienie

A co ma prezydent do gospodarki?

1 polubienie

Jacy publicysci?
Punkt pierwszy sformulowal albo idiota,albo pisowiec,co zreszta moze oznaczac to samo.
Punkt 2 moze sie sprawdzic ale nie musi.
Punkt trzeci…Przypomina slynne wypowiedzi Kazimierza Gorskiego.
Punkt 4…A co mial powiediec?Mial obiecywac cuda jak pozostale barany?
Punkt 5…w spolaryzowanym kraju ludzi bezmyslnych,to juz i tak duzy sukces ze wyprzedza teczowego.

2 polubienia

Szymuś wiele sobie obiecuje ale jako prezydent nie może tyle co premier. Może wetować, kierować do TK, blokować. On chce przede wszystkim łączyć ludzi. Tych z PO i tych z pisuarów.

1 polubienie

Wróżą mu los Kukiza.

1 polubienie

W necie bedzie hejt na kazdego kto sie w ogole odwazy na odrobine chocby,samodzielnosci.Popatrz co sie dzieje na temat Kosiniaka Kamysza.Jeszcze nie spotkalem sie ANI RAZU z wypowiedzia na temat tego co mowi.Widocznie internetowa czern,nie rozumie i jak zwykle,ocenia nie tresc a kierunek wiatru.
W Polsce kazdy kto sie wychyla,wychodzi przed szereg,zamiast byc doceniony,jest opluwany.Czysty jesli nie najczystszy,spadek po komunie.Wrecz wizytowka homo sovieticus.

2 polubienia

Uproszczenie ale wiadomo ze uproszczenia stosuje sie dla tlumu.
A z Kukizem pewnie w niejednym by sie dogadal…I byloby fajnie.
Ludzie z zewnatrz,niestety zawsze,a za komuny wrecz notorycznie,przepadali w sejmie.Kazdy autorytet,zeby nie wiem kim byl…
Ale ja akurat jego,popieram pelna para:))Znam nie od dzisiaj a jego wypowiedzi w Tygodniku Powszechnym,na ogol sa po mojej mysli.

1 polubienie

Mnie wstępnie przekonał ale uważam że wynik jest już przesądzony. Duda.
Szymon to dla wielu pionek lewackiego tvn-u. Medialna prostytutka z talent show.

Nie ma niezależnych polityków :frowning:

1 polubienie

Jak na każdego w tym Dude(tutaj przecież też)

Szymek nie jest niezależny. Otwarcie mówi o złu które wyrządziło (i wyrządza) pis. Podobno najmocniej ruszyło go zabójstwo prezydenta Adamowicza. Bolą go podziały i to że Polak atakuje Polaka. Że staliśmy się społeczeństwem partyjnym, ideologicznym. Że nie potrafimy się pięknie różnić.

1 polubienie

No jesli to cytat,to byloby to “klasycznie po polsku,rodem z internetu”.
Zaczyna mi barkowac wyobrazni,jakiego kalibru smieciem trzeba byc aby tak mowic…

1 polubienie

Jeżeli tak piszesz… W końcu sam uważasz że nie jest niezależny.

I to ma z Kukizem wspolne.
O upartyjnieniu zycia w Polsce trzeba mowic BEZ PRZERWY.Choc mialoby to trwac latami!

1 polubienie

To nie jest zależność, tylko poglądy. Przecież on nie jest politykiem, to od kogo ma byc zależny?

@collins02, @Bingola Szymek miał dziś udany wstęp do kampanii. Nie wierzę jednak że ruszy wieś i prawicę.
Poza tym bycie prezydentem kraju w którym rządzi pis będzie drogą krzyżową. PiS na podziałach wypłynął.

1 polubienie

I bezwzglednie bedzie zwalczal.
Tym wiekszy szacun dla odwaznego czlowieka ktory wystawil siebie pod ostrzal plujow.

3 polubienia