Nowy kandydat na prezydenta

1 polubienie

Ten gość od dawna cieszy się moją umiarkowaną sympatią. Trochę skwasił u mnie tym Mam Talent, będę więc ostrożniejszy, bo brał udział w czymś co nie jest uczciwe do końca.
Ale słuchałem dużo jego wypowiedzi i podobały mi się. Hołownia, jako prezydent byłby mocnym ciosem w PiS.

Byłby idealnym prezydentem, w końcu ktoś niezależny…

2 polubienia

Z jednej strony ciesze się, ze tak wiele osób chce być prezydentem i tak wiele mógłbym poprzeć. Zwiększa to szansę na pokonanie Dudy, bo ludzie może wreszcie dostrzega, że może być nim ktoś spoza głównego nurtu politycznego.

1 polubienie

Zaryzykował tym oddzieleniem kościoła od państwa, ale to może nieźle pchnąć go w górę. Tylko jest inna sprawa. Jako prezydent, to nic zmienić nie może. Ale hamować skutecznie zapędy rządu, jak najbardziej. I to pachnie wysypką PiS.

2 polubienia

Kościół trzeba oddzielić od państwa definitywnie i w każdym wymiarze - instytucjonalnym, finansowym, światopoglądowym. Związki wyznaniowe powinny być utrzymywane wyłącznie przez swoich członków. Politycy powinni mieć zakaz pojawiania się na uroczystościach religijnych jako osoby pełniące funkcje publiczne. Nauczanie religii - wyłącznie w kościołąch, itp.

4 polubienia

Że też trzeba to tłumaczyć w sercu UE i XXI wieku.

1 polubienie

Niestety, ciemnogrodowi trzeba!

2 polubienia

Hołownia mnie zaskoczył. To dziennikarz katolicki. Myślałem że będzie chciał pocisnąć Polskę jeszcze głębiej w biskupią dupę. Albo chociaż prawo aborcyjne zaostrzy.

Bo to jest mądry i racjonalny katolik, a nie fanatyk.

2 polubienia

Faktycznie, jest błyskotliwie inteligentny, ma dużą wiedzę, mimo tego pieprzonego Mam Talent, sprawia wrażenie uczciwego człowieka. I umie świetnie argumentować oraz uzasadniać swe całkiem, dla mnie, dobre poglądy.
Odwrotność krzykacza Cejrowskiego, za przeproszeniem.

2 polubienia

I popieram. Lubię gościa i jest, w przeciwieństwie do większości typowych kandydatów, osobą wzbudzającą zaufanie :slight_smile:

2 polubienia

@Devil akurat to jest katolik pokroju tych, których się szanuje. Nie ryje Ci się ze swoim światopoglądem, akceptuje inność, nie chce władzy kościoła nad całym światem. Swoją drogą ostatnio franciszkanie z Niepokalanowa wytoczyli mu internetową wojenkę (gość działa też prozwierzęco i jest semiwegetarianinem, napisał książkę o zwierzętach i ochronie przyrody w kontekście religii, co zgadza się z poglądami papieża Franciszka, ale…franciszkanie (ironia, że akurat franciszkanie) uznali to za herezję). Więc polski kościół w tej najbardziej chamskiej, sekciarskiej postaci się z nim nie lubi.
Ja go pamiętam jeszcze z tego “Mam talent”, kiedy to było modne itd., tam był też miły, sympatyczny i kulturalny. W ogóle uważam go za inteligentnego człowieka, który ma zracjonalizowane i wybrane świadomie, a nie żywcem przejęte od kogoś poglądy.

3 polubienia
  • Kidawa
  • Hołownia
  • Zandberg
  • Kosiniak

0 głosujących

Bardzo go lubie.
Oczywiscie nie mam pojecia jakie ma predyspozycje do sprawowania urzedu ale w swietle sluzalczych popisow milosciwie nam psujacego resztki normalnosci,wydaje sie ze nie to jest najwazniejsze.
Bardziej obawialbym sie przy ewentualnym sukcesie,braku zaplecza politycznego.Facet jest"znikad" a reprezentantom dawnej bandy czworga,juz teraz sie to nie podoba.
Co ciekawe,glosy sympatii leca do niego ze strony tzw.lewicy :upside_down_face:
No,maluczcy,polska"b",nie mowiac o"c",z pewnoscia sie w tym nie polapia i pojda glosowac na pisowego bo “un jest z tych co daja…” :rage:

4 polubienia

On może być kandydatem idealnym dla tych, co do tej pory nie mogli się zdecydować i nie głosowali.

1 polubienie

To kiedys dzialalo na krotka mete w przypadku Tyminskiego.Zadzialalo w przypadku Lepera…Ale jest jedna roznica.Holownia jest inteligentny.I jest inteligentem.Nie belkocze,nie bredzi,nie klamie…Dla chama,dla czerni, to sa cechy"niewybaczalne"!

4 polubienia

Zaraz cos na niego znajda…

3 polubienia

Z moich obserwacji wynika, że na Tymińskiego głodowały te osoby, które teraz głosują na PiS. A Lepper, to był taki odważny obrońca uciśnionych.

1 polubienie

Już gorączkowo szukają.

1 polubienie