Nowy kandydat na stanowisko naczelnego świra

  • Kilkukrotne włamanie się do mojego telefonu pokazuje, że dzisiaj afera podsłuchów i kontroli dotyczy nie tylko polityków, potencjalnych przestępców, ale również zwykłych ludzi, którzy angażują się w ruch społeczny, w budowę związku zawodowego, czy planują budowanie partii politycznej - stwierdził Kołodziejczak.

Wybaczcie normalni ludzie nie blokują dróg, nie palą opon i nie wysypują owoców na ulice.

2 polubienia

I teraz wiesz, dlaczego PiS za wszelką cenę nie chce dopuścić do powstania komisji. W Pisie, aktualnie wielka nerwówa, bo brakuje im kilku głosów. Sami się zaczynają orać.

2 polubienia

Może potrzebny był drugi Lepper

Właśnie się pojawił i wygląda na bardziej uczciwego. To ten, o którym mowa w wstępniaku.

Nie porownuj Leppera do tego cwaniaczka.

1 polubienie

Raczej nie jest uczciwy. I partia chłopska nigdy nie uzyska większości w sejmie bo zamiast retoryki używają siły. Po za tym partia chłopska ma za cel chronić rolników a tego już Polacy zbytnio nie chcą bo oznacza to podwyżki.

1 polubienie

Polityk i uczciwy?
Jeszcze jeden, ktory opusciwszy PiS wdaje sie w osobiste wycieczki (prezes) nie partia.

Akurat mam odmienne zdanie. :stuck_out_tongue:

Póki co, to jeszcze jest. Taka polityczna dziewica. I wygląda, że PiSowi bardzo dużo głosów zabierze.

Lepper to prosty czlowiek, który trafił w niewlasciwy czas i miejsce. Może marzylo mu się byc “drugim Wałęsą”?

Polityczna dziewica to on nie jest.
Inna sprawa, ze zywnosc i jej ceny zawsze byly orezem politycznym. Na jej brak nie powinnismy narzekac, nawet zakladajac wiekszy udzial upraw i hodowli ekstensywnych czy w skali midi nie makro.
Niestety chetnych na zarabianie na posrednictwie nie brakuje. Bo trzeba odróżnić sprawę kosztów generowanych przez magazynowanie, uzdatnienie czy transport od widzimisie sprzedawcy detalicznego. I tu zaczyna sie konflikt tzw. wolnego rynku ze zdrowym rozsądkiem

1 polubienie

Uczciwy nie jest ten kto wchodzi do sklepu i zabiera skrzynkę owoców i kładzie w jej miejsce swoje. Uczciwy nie jest ten kto utrudnia innym życie dla własnego ja.

1 polubienie

Nie zabierze. Max osiągną może próg wyborczy.