Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Wydaje mi się, że jak ilość ludzi wzrośnie, do 6-7, to też każdy powinien mieć 3 szanse. Jeśli ktoś będzie mieć tylko 2 szanse, to poda 1 wyraz i za drugim razem już musi trafić. Uważam, że to za szybko, że powinny być mimo to 3 szanse.

2 polubienia

Kiedyś grałem w to sam i nigdy mi się nie zdarzyło, bym musiał więcej niż 6 wyrazów podawać. Może w ramach eksperymentu zrobimy kiedyś 2 szanse, jak będzie np 7 osób, ale to się muszą wszyscy zgodzić.

Chyba tak…Chyba masz rację.
A nawet jesli nie,nie zmieniajmy niczego w trakcie gry!

2 polubienia

Hurra 8 sztuk w tym samym czasie?
Robimy chat . Podwójne 5-6 słów.
Zatrudniam AI?
Forum nie jest przygorowane do pracy w czasie prawie rzeczywistym.
Carpe diem
Ring wolny ?

Dla mnie większym problemem jest prędkość pisania i wysyłania niż samo wyszukiwanie słów. Na chłodno, bez pośpiechu jest dużo łatwiej. No i nie wszyscy mamy 5G, czy 8 W, a i sprzęt też jest różny.
Przy 7 (i więcej) osobach 2 szanse? Myślę, że to spowoduje spowolnienie w podawaniu słów. Każdy będzie wyczekiwał, żeby ktoś inny podawał słowo, a sam będzie analizował literki i dołączy później. Ale życie pokaże jak @benasek dostanie 7 serduszek :slight_smile:
Zauważyliście, że już teraz padają odpowiedzi dwóch/trzech zawodników różniące się nanosekundami?

2 polubienia

Nie przewiduję żadnych nieprzemyślanych decyzji. Na razie jest dobrze, jak jest. Reguły zostały opracowane miesiące temu i jeśli miałoby się coś zmienić, z pewnością najpierw będzie to z zainteresowanymi przedyskutowane.

2 polubienia

Zauważyłem różnice gdy pisałem w domu,z Poznania gdzie mam stary komputer,dobry do wszystkiego byle nie na czas.W dwóch przypadkach nie miałem żadnych szans…
Ale z drugiej strony,wygrałem słowo 5 literowe :thinking:

2 polubienia

Do końca rozgrywek daleko.
Wszystko sie moze zmienic.

3 polubienia

Na razie,po pierwsze:
Nie wiem kiedy nastąpi koniec.
Po drugie,niemal cały kwiecień jestem w Poznaniu i nie wiem,ile razy wystartuję…
A jeśli zabawa potrwa do lipca,to z pewnością nie będzie mnie ok. 2 tygodni

1 polubienie

Koniec powinien byc wtedy, kiedy ludzie będą mieli juz dość tych zmagań. Granicą bezwzględną jest koniec tego roku. Jesli jednak będzie zapotrzebowanie na kolejne, to zaczniemy nowy sezon.
Czarne Koty musza byc jednak rozdane w tym roku.

4 polubienia

Nie mam 5G
Tak, zgadza sie, ze duzo zalezy od sprzetu i łącz
Ale kochani to jest zabawa nie wyscig szczurów

2 polubienia

O! I to już jest coś!
Trudno rozkładać siły do stycznia,tkwiac w marcu ale faktycznie, sporo czasu na walkę :blush:

2 polubienia

To nie bylaby żadna zabawa gdybyś dysponując hulajnoga,ścigala się z Porsche.Bylaby to strata czasu.
Byla jednak rozgrywka ostatnio w której 3 albo 4 osoby zmieściły się w dosłownie ułamkach sekund!Min.Ty.
Nie sa to więc różnice wykluczające walkę.
Aaaa…Gdyby to był "wyścig szczurów"nie byłoby takiej siły w przyrodzie która zmusiłaby mnie do tkwienia godzinę przed kompem.

4 polubienia

[quote=“collins02, post:2803, topic:22307”]

Gdyby to był "wyścig szczurów"nie byłoby takiej siły w przyrodzie która zmusiłaby mnie do tkwienia godzinę przed kompem.
[/quot]
Wolisz króliki?

1 polubienie

Wolę ptaki.

Dziś byłem z maluchem i obserwowaliśmy co niektóre.

PT 001

Tu akurat wiadomo … W każdym razie nie są to liście :grin:

2 polubienia

Tego ptaszka koleżanka okonek powinna już rozpoznać. Było o nim w tym krótkim ptasim poradniku:

1 polubienie

I drugie pytanie. Co to za ptaszek?

3 polubienia

Śliczny. Wiem, ale myślę, że wszyscy wiedzą. :joy:

2 polubienia

Od wczoraj jak wiesz, się na niego czaiłem.

2 polubienia

Ale wiesz co?
…Warto było!
Ten wyżej też jest rozpoznawalny, ale nie będę okonkowi zabierać radości z rozpoznania :grin:

2 polubienia