Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Ja tez tak uwazam, ale były głosy, by wprowadzic 9 literowy wyraz. To jak to zrobić? Ma byc 5 wyrazów w czasie zawodów?
Uwazam, ze 5 wyrazów do odgadnięcia to chyba za duzo.

2 polubienia

Za dużo. Może nastapić znużenie i konkurs przeciągnie sie w czasie, nawet do 1,5 godziny. Teraz jest OK.

4 polubienia

Ja wole pięcioliterówki. Tak jak jest.

2 polubienia

Nic nie stoi na przeszkodzie by zawsze byly 4 wyrazy lecz nie zawsze w konfiguracji 5-6-7-8.
Moze eksperymentalnie pojawic sie 9 literowy. Zamuast ktoregos.
W sumie to chyba 5 literowe sa najtrudniejsze bo…najwiecej ich jest. W przyrodzie.

4 polubienia

Po zebraniu się komisji (w składzie: benasek, Mroczka i Krówka) ustalono wstępnie, ze w rozgrywkach nadal będą do odgadnięcia 4 wyrazy (wedle sugestii Bingoli), jednak wyraz 9 literowy równiez bedzie występował (wedle sugestii m.in. collinsa02). Będzie się to jednak odbywac kosztem innego wyrazu (wedle sugestii ihtiel) Po prostu wypadnie inny wyraz a na to miejsce damy 9.
Jaki wyraz będzie odpadał? To bedzie zależalo od dnia. Na przykład dzisiaj nie będzie wyrazu trzeciego czyli 7 literowego…

Czy tak może być?

5 polubień

Fajnie to wymyśliłeś. I gra nie będzie monotonna, bo nigdy nie będzie wiadomo, który wyraz odpadnie. Aż szkoda, że nie jestem zawodnikiem i nie mogę się wypowiedzieć, ale jako kibic popieram.

2 polubienia

No właśnie nie napisałem, że wypadanie danego wyrazu będzie podyktowane pewną regułą. Moze ją ktos odgadnie.
Dopóki nie odgadnie, faktycznie nie będzie wiadomo, który wyraz się nie pojawi :grin:

2 polubienia

Zagadka w zagadce. :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Może być, tyle, że nie wiem, czy dziś zdążę dojechać do domu

Idealnie!

3 polubienia

Najlepiej gdyby pozostało to zagadką.

2 polubienia

Jeśli nikt nie odgadnie reguły, to zostanie to zagadką…
Dziś juz wiadomo, nie będzie 7

1 polubienie

Gdyby to było parę minut, jestesmy w stanie chwilkę poczekać. Przeciez kazdy chyba to zrozumie. Musiałabys tylko napisac jak długo by to było.

3 polubienia

Przychylam sie do wniosku, bo też ta 21 to u mnie dzis na styk

1 polubienie

No to ustal TŁUSTYM DRUKIEM,że zaczynamy o 21.15.
To chyba dla nikogo,żaden problem :thinking:

2 polubienia

Ustalam, dziś XLI ROCK zaczniemy o 21.15

2 polubienia

Skoro dziś zaczynamy nieco później, to należałoby wykorzystać ten czas na muzę …

Dzisiaj temat zza oceanu

Wróciłam z solidnym bólem głowy, zrezygnowałam nawet z ostatnich zajęć. Zobaczymy jak sprawa się rozwinie, jeszcze prawe godzina, może tabletka zadziała :slight_smile:

2 polubienia

Zjawiłaś się chyba pierwsza, reszta jak mi się zdaje, chrapie …

Nie chrapie, posila się przed bitwą.

1 polubienie