Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Fakt, konkurenci nie śpią, ale przyglądając się tej grze widać, ze poszczególni zawodnicy niejako ułatwiają, pomagają temu ostatniemu w zwycięstwie. Wlasciwie to wszyscy uczestnicy to robią. Czasem pomagają batdzo dobitnie.

2 polubienia

Trudno, żeby bylo inaczej jak wszyscy stosuja taktyke eliminacji liter?

2 polubienia

image

3 polubienia

Właściciel zawsze musi sobie zostawić margines zaufania do kota :slight_smile:

2 polubienia

U mnie najbliższy tydzień i tak pewnie odpadnie. Nie potrafię posługiwać się myszką lewą ręką, a i napisać na boczku nieraz coś trzeba. Szkoda.

Czytaj ze zrozumieniem.To nie jest trudne.Gdzie ja narzekam???Przecież ja gram na ogół w pracy i tylko przychylności i podśmiechujkom zawdzięczam że gram w ogóle!
W Polsce by to nie przeszło.Chyba że pracowałbym w latarni morskiej a pogoda była letnia…

1 polubienie

Ok. połowa gier tak się kończy.To jak…rozprowadzanie w kolarstwie.Tyle że tu nie do uniknięcia.W ostatniej grze @Zirael mnie “rozprowadził”.Nieco wcześniej,ja @Bingolę

3 polubienia

A jeszcze wczesniej okonek komuś pomogła, juz nie pamiętam komu…
Demokratyczna ta gra jest :grin:

1 polubienie

Taa. Jedna litera …
:rage:

2 polubienia

Gramy juz chyba pół roku albo i dłużej.Z tego co pamiętam,niemal w każdej grze,są dwie sprawy.Owo wystawianie oraz problemy techniczne a ściślej,zastanawianie się,dlaczego @Bingola jest najszybszy.Mam na to przynajmniej 2 teorie ale,jak już powiedziałem chyba w grudniu,co jest niesprawdzalne a przede wszystkim,co nie jest zabronione,nie powinno podlegać dyskusji bo psuje zabawę.
A mimo wszystko,to jednak zabawa a nie mundial.I mówię to ja,z pozycji walczaka :innocent: :wink:

1 polubienie

Z tą szybkością bywa różnie. Zdarzyło sie już ze trzy razy, gdy u mnie moja odpowiedź była jako pierwsza a u Bensaka kogoś innego. Nikt z nas nie ma na to wpływu, są to różne czynniki natury telekomunikacyjnej. Zostawmy decyzję prowadzącemu.

2 polubienia

Zdecydowanie tak,bo to jedyne rozwiązanie.
Niemniej do szału doprowadzało to nie tylko mnie,jak już wspomniałem,4 razy ale i dziewczyny.Co doskonale pamietam.I dobrze się stało że posmakowałeś tego ostatnio bo za miesiąc chyba będzie po zabawie :innocent: :smile:

1 polubienie

Dokładnie, za miesiąc będzie po zabawie, ale póki co, to dziś o ile będą odważni …

Mecz jakiś jest? Chyba nie, nic nie słyszałem, by był … Czyli o 21.00. Może już jest tu kto?

Oczywiście prócz Franka, który się zastanawia, czy się ze straganem rozłożyć .

3 polubienia

Jestem,jestem…
Jedyne nad czym sie zastanawiam to czy mieć mecz na podglądzie…Ostatnio,sporo mnie to kosztowało :roll_eyes:

1 polubienie

Tego to ja nie wiem, jak dasz radę, to miej podgląd.
W każdym razie wypada dziś 7…

2 polubienia

Jestem gotowy!

2 polubienia

Jestem

1 polubienie

Jestem

Zameldowały się jak na razie 3 osoby, więc można powoli zaczynać, Czekamy 1 minutę.
Minęła 21.00 3 tu kiery i zaczynamy pierwszą rundę XLVII ROCK

4 polubienia

Przecież sa 4 osoby! :slight_smile:

3 polubienia