Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Ranking ostateczny po LV ROCK:

  1. Bingola 69p
  2. ihtiel 42p * * * * *
  3. collins02 32p * * * *
  4. okonek 26p * * *
  5. Gra 22p * * *
  6. ZiraaeL * *

Proszę się jeszcze nie rozchodzić, za chwilę pierwszą trójkę zapraszam na podium.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za 7 miesięcy zmagań. Gratuluję zwycięzcy - Bingoli, wygrał bezapelacyjnie ten turniej jak i pozostałym uczestnikom z 2 i 3 miejsca.
Gratuluję zawodnikom z dalszych miejsc, byliście dobrzy!

5 polubień

Sam nie wiem jak to się stało, że wygrałem. Nie wiadomo kiedy :slight_smile:

2 polubienia

Złoto i Czarny Kot wędruje do Bingoli!

Srebro należy się uhtiel!

Brąz zdobył collins02!

4 polubienia

Dziękuję
Macie ode mnie wschod i zachod slonca na pieknym, wcale nie tak zimnym, Bałtykiem.


2 polubienia

Mam CZarnego Kota w dłoni! I Puchar!

4 polubienia

Piosenka dla zwycięzcy:

3 polubienia

Jak już wcześniej pisałem wielokrotnie, drugą zdecydowanie krótszą częścią tej zabawy jest zaledwie 2 dniowa rundka o Drugiego Czarnego Kota. Do końca lipca czekam z propozycjami liczb. Każdy ma prawo wysłać mi tyle liczb, ile jest gwiazdek przy ostatnim rankingu.
Liczby mają być różne, całkowite i większe od zera. Kto wyśle mi najmniejszą taką liczbę, której żaden z pozostałych graczy nie wyśle, otrzyma drugiego Czarnego Kota. Bingola oczywiście w tym nie uczestniczy. To znaczy liczby sobie może wysłać, (“zarobił” na sześć liczb), ale jego liczby nie biorą w tej grze “poważnego” udziału.
W razie wątpliwości proszę pytać.

3 polubienia

“Jak do tego doszło nie wiem”

2 polubienia

Siedem!

Ja nie przepadam za grami liczbowymi :slight_smile:

2 polubienia

ja też. Czy ten totolotek można na “chybił trafił”??? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nie ma oczywiście przymusu tej rozgrywki, po prostu, kto ma ochotę, to niech liczby podaje, kto nie ma, jego sprawa.
Po prostu w ten sposób chciałem dać każdemu do końca gry szansę na wygraną - drugiego Czarnego Kota, szansę tym większą, im bardziej sobie ten ktoś “zasłużył”.

2 polubienia

no wiem - to był żart- niestety -z tym chybił trafił-

1 polubienie

Ja chciałem rzucać kostka ale…Okazało się że tutaj nie mam😇

2 polubienia

Jest apka na telefon “kostka do gry” :stuck_out_tongue_winking_eye::rofl:

2 polubienia

Już mam swoje cyfry :rofl:

2 polubienia

Czekam, aż mądrzy skonstruują taką apkę, że się będzie lało dobre piwo ze smartfona

1 polubienie

No nie było chyba łatwo… Wiem, ze teraz z taką ekipą, po takim treningu przegrałbym z kazdym z Was z kretesem :jack_o_lantern:

1 polubienie

No i smieci wyrzucala? :rofl:

1 polubienie

Jest tu w ogóle kto? Ze się tak grzecznie zapytam …

2 polubienia

Ja jestem . :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie