Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

A u tej lekarki wszyscy w domu zdrowi?
:thinking:

1 polubienie

Nie wiem, przestałem ją odwiedzać.
Z jej gabinetu tylko mi się ten dziczek spodobał …
Ale nawet dla dziczka tam już nie pójdę.

1 polubienie

To byl dzik czy warchlak?
W Olsztynie na zamku jest/byla sala wystawowa z wypchanymi zwierzakami. Tam wisiala tabliczka, ze te stworzenia, nie byly zabijane specjalnie, znalezne?
Jestem mięsożerna, ale zabijac dla przyjemnosci. To tylko karalucha azotoksem po czułkach. Od biedy da sie lakierem do wlosow i potem utopic. Mam karaluchofobie, a to cholerstwo czasem zapomina, że
moj dom nie jest ich domem. Mam karaluchofobie i dzwiek jaki wydaja odbieram jako zagrozenie.
Ile potomstwa jest w stanie pani karaluszyca wyprowadzic?
Ot uczą od dziecka jak?

Azotoks jako trucizna z obiegu wyszedł. Ale gdzies recepture jak to otrzymac? Znajdziesz.
Jestem trucicielka nie wyrywaczem łapek

Z przyjemnością.Nie pali się. :wink:

1 polubienie

Chodzi sobie człowiek po lesie, chodzi…
A tu nagle takie co…

2 polubienia

To szare w gałęziach to co to jest, bo ja z telefonu?

2 polubienia

To chyba dusza tego kościotrupa…

3 polubienia

Wisielec to zabawka lub kukła. To nie jest prawdziwe :grin:

1 polubienie

Wszyscy tak mówiom, a jak w nocy zobaczom to się bojom … :grin:

2 polubienia

Ty Też się boisz?
A ja nic a nic! :wink:

2 polubienia

Teraz nie, tylko w nocy … Muszę sobie zainstalować apkę anty-bacz. Miałem, ale zmieniłem telefon i mi przepadła.

2 polubienia

Kup sobie miecz świetlny, to niczego się nie będziesz bał.
Nawet mnie!
:joy:

2 polubienia

Niby tak, ale z mieczem też łatwo nie jest. Trzeba taki serwisować. Kumpel nie serwisował, poszedł do lasu, spotkał ducha, no to wziął za miecz, ten nieserwisowany i na tego ducha huuu huuu - mieczem wymachuje. No i co? Miecz mu właśnie wtedy pękł, gdy zahaczył o jakiś betonowy słup… Przy rękojeści.
Inna sprawa, co robił betonowy słup w lesie?
Kumpel nie wiedział, duch też nie …

3 polubienia

Jak nie wiedzieli, to mogli jakiegoś zwierzaka zapytać. One ciągle siedzą w lesie, więc wszystko wiedzą.
A może ten słup też przylazł straszyć?

2 polubienia

Ale ten wisielec to raczej wyglada na nałogowego palacza, ktoremu papierosow zabrakło i siedzi czekajac na ludzkie zmiłowanie?
A na duchy to nie miecz a


Российские духи
Skuteczniejsze nawet od swięconej wody…

3 polubienia

A co Wy tu o tej porze robicie zamiast pochrapywać słodko jak nasz @devil po dniu pracoholika? :thinking:

4 polubienia

To może Być może ?

1 polubienie

Nunu, a kiedy Ty byś chciała o duchach dyskutować? O 15.30? :thinking:

3 polubienia

Czerwona Moskwa i pochodne

1 polubienie

Ja o myslalam, ze Ty tak z przyzwyczajenia, konkurs się skonczyl, ale ponoć jak konika z kieratu wyprowadzić to jakis czas będzie w kółko chodził :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie