O czym myśli prawdziwy Polak z samego rana?

Szuka w internetach info o lgbt by zebrać chłopaków z blokowiska i iść bić?
Czy oni w ogóle wiedzą o co walczą? Wiedzą o co walczyli ich dziadkowie? Wiedzą co to wartości i tradycja?

Może to zwykłe zabijanie czasu, kompleksów, tłumienie frustracji, sposób na rozładowanie kurwicy? Jakiej oni chcą Polski?

2 polubienia

Za dużo wolnego czasu mają.
Jakby się zajęli pracą i rodziną, to by nie mieli czasu i nie chciałoby im się latać i szukać zwady.
Ale niektórzy będą zawsze to robić - czy atakując ludzi z inną orientacją, czy innej narodowości, czy innego wyznania, słuchających innej muzyki, czy też kibicujacych innemu klubowi.

3 polubienia

Przecież piszecie o tym codziennie… Niektorzy zawsze będą robić… Kiedy wam się znudzi ta wojna ciemnych ludów… Nic tylko nienawiść…

Nienawiść?
My gadamy.
Oni kopią.

1 polubienie

Sralalala…10 tematów dziennie o tym samym… W której wylewacie swoja nienawiść na narodowcow… I dziś rano znoowuuuu kolejne tematy… Zaczynasz spamować jak elsieXD

A ja pamietam jak zlota mlodzez w latach 50. (!) rozbijala sie po pjaku a na zwrocenie uwagi wrzeszczeli “dzis Polska Ludowa, wszystko nam wolno”. Smutne.

2 polubienia

A oni walczaz?
Toz to bandyckie rozroby.
Az by sie chcialo powiedziec,ZOMO wroc’’

1 polubienie

To oni sa wzorem naroduz?
Bo dla mnie to zwyrodniala dzicz

3 polubienia

A co ty mi wmawiasz… Byle by znowu obrazić… Pytanie i odpowiedzieć w jednym xd

Nie wiem,jak czyjes odczucia moga kogos obrazic.
Nie pisze,ze musisz sie zgadzac ze mna.
Wyrazilem swoje zdanie i tyle.

1 polubienie

Jeżeli twoim odczucie jest to że uważasz kogoś za dzicz to może go to obrazić jeżeli to slyszy… Jak ja powiem że marsze równości to zwyrodniala dzicz to to samo… Tylko że oni uzyja to jako ataku na mniejszości itp…

A jak nazwac kohos,kyo uzywa przemocy wobec innych osob?

2 polubienia

No to nie mów że nie obrazasz. Obrazasz tak samo jak ktoś kto mówi do gazu czy cos

To znaczy,gdy powiem sprawcy pobicia,ze jest zwyrodnialcem,to go obrazam?
Fajna definicja.

1 polubienie

No oczywiście że tak. Przecież żaden czyn nie usprawiedliwia że nagle mogę zacząć kogoś obrażać i nie nazywać tego obrażaniem… Przecież to nie ty decydujesz czy kogoś czyms obrazasz czy nie a twoja ofiara. A nazywanie kogoś zwyrodnialcem to i tak obrazliwe

Tak masz racje,nasi gora,frajerzy niech siedza w domu,