O czym ten gość mówi? Chyba nie wyjaśnia, dlaczego są lawy, roztapiające

skały, i dlaczego we wnętrzu Ziemi są takie wysokie temperatury, skąd się one wzięły i biorą?

Słyszycie te groźne pomruki dochodzące z kraterów?

Twój sąsiad zbyt głośno pierdnął.

1 polubienie

Dałem polskie napisy tłumaczenia automatycznego

niczego nie dales
choc mi to w zasadzie niepotrzebne.
program jak wiele innych - no niestety dla ludzi zamieszkujacych wyspe jest to tragedia - a ze temat cudzej krzywdy zawsze nosny to nie ma szans, zeby wlaczajac TV ti tematyka wulkanu sie nie przewinela.
a ilosc domoroslych wulkanologow rosnie, zastepujac wirusologow.
normalne.
ci prawdziwi czarno to widza i choc to stwoerdzenie niepopularne - wg nich wulkan jeszcze apogeum dzialalnosci nie osiagnal.
Krakatau z tsunami z tego raczej nie bedzie, bo stry stozek popekal a nie osunal sie w jednym kawalku i woda do krateru sie nie dostala, ale kto wie czy wyspa jak sie to wszystko uspokoi (czyli nie wiadomo kiedy) bedzie sie nadawala do zamieszkania?

1 polubienie

Nieee to Zbyszkowi fermentują słodkie owoce i mocno pracują. Musi uważać żeby teraz denko nie puściło :wink:

2 polubienia

Jedyne co dałeś, to dowód, jak bardzo nie ogarniasz swojej jutubowej rzeczywistości.

Opcję automatycznego tłumaczenia treści zawartych w publikowanym materiale udostępnia autor materiału, chcąc np. zwiększyć zasięg przekazu. Robi się to na różne sposoby, ale zawsze w trakcie edycji materiału jeszcze przed wysłaniem go na serwery serwisu.

Odbiorca może jedynie we własnych ustawieniach w serwisie YT włączyć lub wyłączyć napisy pod filmem. Przesłany do innego użytkownika link do pliku filmowego nie zawiera informacji, czy pod filmem mają pojawić się napisy, czy nie.

.czytaj i się ucz, bo kurła 120-150 lat żył nie będę.

2 polubienia

U mnie wszystko działało, choć tłumaczenie automatyczne zbyt precyzyjne nie jest.

Przeczytał i niczego się nie nauczył. :expressionless:

.może przeczyta jeszcze raz.

1 polubienie

A skąd wiesz że nie jest precyzyjne?

Choćby po składni, ale trudno się czepiać…

Twoja czasem też nie bywa spójna a czepiamy się?

Ciesz się, że ty się nauczyłeś wszystkiego, choć świadomościowo nie sięgasz mi do kostek…

a nie prosciej uczyc sie jezykow obcych? :joy_cat: :joy_cat: :joy_cat:

To duża praca, nie dla leni. Leń zamiast się uczyć kilku języków, będzie się starał iść na skróty, aby bazować na odczytywaniu intencji. Telepatię też można uznać za takie chodzenie na skróty.