Z ktorego wszyscy poza judymami,uciekają na wszystkie strony świata.
Służbę zdrowia udupił SLD likwidując kasy chorych, ale rola PiSu jest jednak spora… Obrazowo można powiedzieć, że nasr…li na leżącą na łopatkach służbę zdrowia.
Czyli jednak.
Tyle ze dla mnie trup cuchnął za komuny i juz wówczas nie bylo mowy o reanimacji,co starają sie wmawiac nam kolejne,demokratyczne rządy.
Reforma AWSu była szansą dla polskiego lecznictwa, jednak partykularne interesy postkomunistów były ważniejsze i zniszczyli ją ustanawiając NFZy ze swoimi ludźmi, z drugiej strony cofnęli finansowanie do czasów komuny ![]()
Owszem ale tego tzw."naród"nie chciał przełknąć i dzisiaj juz nikt nawet o tym nie wspomina.Chyba ze przy okazji"transformacji"Niesioła ![]()
@Devil
Ue ma teraz inne problemy i nie bedzie sie chciala podlizywac Polsce