O gustach się nie dyskutuje?

uwaga! tylko dla osób o silnych nerwach
Miss Krymu. Kaczka w winietce jest tylko dla zmyłki.

1 polubienie

Jaki kraj,taka piękność…
Co mnie do licha,podkusiło by w to klikać???
Teraz ten jamochłon będzie mnie w myślach przesladował :face_with_raised_eyebrow: :nauseated_face:

7 polubień

Nawet po pijanemu nie da się tego oglądać.

6 polubień

Czy to nie jest czasem fake?
Mozna mieć wyprany mózg ale to przecież nie ma nic wspolnego z lansem takich potworów!

2 polubienia

A to być może. :shushing_face:

1 polubienie

Nawet pierwszy sekretarz KC by tego w pościel nie wpuścił! :exploding_head:

4 polubienia

Oczywiście, że nie. Przecież socjalistyczni ludzie musieli być piękni. :crazy_face:

3 polubienia

Oj tam oj tam… Takie też chcą żyć i być wybierane.
Bardzo płaski biuścik ma to dziewczątko. Chyba wcale nie ćwiczy.
Już tak nie krytykujmy.
Może to faktycznie najpiękniejsza z Rosjanek?
Biedactwo nic nie poradzi, bo taka się urodziła. Robi co może. Usteczka sobie zrobiła jak rybka. Tatuażyk na płaskich piersiątkach strzeliła. Co więcej może? Już tylko koronę miss na główkę wsadzić i uśmiechnąć się miło.

3 polubienia

Myślę, że sprawa ma drugie dno, albo nawet i trzecie. :thinking: Tylko żal, że w takim tragicznym czasie.

3 polubienia

Jaki naród taki gust

1 polubienie

O gustach się nie dyskutuje.
O gustach się plotkuje. :wink:

4 polubienia

Rosjanki to najpiękniejsze Polki na świecie, a wybrali chorego na głowę i prawdopodobnie na hormony człowieka.

Najładniejsza jest Iga Świątek i koniec na tem…

A tam na tem Krymie jest festiwal kacapskich glonowciągów…, a la Breżniew… :crazy_face:

1 polubienie

1 polubienie

To nie jest miss rosji, tylko Krymu. Może chodxiło o ośmieszenie krymianek?. Innego wytłumaczenia nie widzę.

3 polubienia

Nie tyle Krymianek, bo one to są Tatarki, ale o Rosjanki tam występujące… I chyba masz rację, że to jest próba ośmieszania Rosji.

2 polubienia

taa Ruscy sami siebie ośmieszają?
predzej bym uwierzył, że ośmieszenie idei konkursu. Polskie miss też wcale nie są piękne, przeciętne. Co 3 młoda na ulicy ładniejsza.

1 polubienie

Nie napisałem, że się sami ośmieszają tym konkursem, ale, że jest próba ośmieszenia. Czyli, że ktoś ich chce ośmieszyć.