O i stałm się bazdomnym Moja pani oiorosiła bm

Nie wiem, jaki oglądasz mecz, mam nadzieję, że nie naszej reprezentacji piłki nożnej …

Wiem, że to niepatriotyczne, niemoralne, nie siakie… i jeszcze pewnie z 10x nie.

Ja jednak od ok. 20 lat ich nie oglądam. I wiesz co, lepiej śpię :slight_smile:

2 polubienia

beeeenooo !!!

Polska - Islandia. 1:2. Blamaż, to nic nie powiedzieć. Dobrze, iż to mecz towarzyski, ale Euro zaraz…

2 polubienia

Wiem, że wylejesz na mnie pomyje i wszystko co tylko znajdziesz, ale ja mam od lat kompletnie dość występów tych panienek. Co zagrali nieco lepiej to potem jebs ze zdwojoną siłą porażka. Ile kuźwa można?
Nie, to nie na moje nerwy, ale inni niech sobie oglądają … :grin:

2 polubienia

Nic na Ciebie wylewał nie będę.
Już niedługo wlewać będziem. Piwo w siebie…

1 polubienie

Niech ci mosty przytulne będą.

UWzm zw mup na autostradzi jed oki

1 polubienie

Szyfrem lecisz, ale jakoś go rozpracowałem.

1 polubienie

czy wyprobrowanie innego zespołu :stuck_out_tongue_winking_eye::money_mouth_face:

Kolegę nieszczęście spotkało, a Ty sobie żartujesz… :rofl:

1 polubienie

Trolle pod mostami mialy die nieźle

1 polubienie

Smutne to tak z dnia na dzień stać się bezdomnym. Życie jest nie przewidywalne. Łączę się w bólu bo znam takie życie, jeśli to nie żart. Życie wystawia każdego na próbę, być może było o słowo za dużo lub za mało. Czas da rozwiązanie problemu. Sam sobie pomożesz najlepiej, bo znasz sytuację byle jej nie pogłębiać

1 polubienie

@anon18020312 Gdzie jesteś?

Dałem sobie szlaban psychiczny do kolacji, chałasy z pracy muszą się wyciszyć - tu kują ściany w betonie, tam wiercą, u młodzieży bez wąsatej muza na ful - majster poprosił dziś o 2 ketonale, bo z bólu głowy aż miał łzy i jeden drugiego nie słyszy. Ale po kolacji już jestem

1 polubienie

Akurat @anon18020312 i bezdomny? Cieplo na polu jest, albo nastepne cos w stylu kampera sklada😜

1 polubienie

Chłop nie żyje impulsywnie bez przemyślenia i sobie poradzi - brak kwesti domówienia szczegółów, gorzej z kobietą czy dziećmi, nikt się dobrowolnie nie zrzeka dachu nad głową. Prędzej czy póżniej jedna z stron postawi warunek i odpuści. Życie nie działa na opak. Mój staż hm bezdomnego to tylko 3 lata, ale miałem stałą pracę / dworce, klatki schodowe, altanki itd nie są mi obce

2 polubienia

Taa byle portfel nie miał otworów

1 polubienie

Leniwi jacyś

1 polubienie

Zespół 38 mln państwa (gdzie piłka nożna to sport podobno narodowy!) ledwie remisuje z zespołem kraju populacji Białegostoku …

I tak od kiedy pamiętam z przerwami na niespodzianki w matrixie typu Orły Górskiego. ( I za Piechniczka ). Potem prawie czarna dziura i wielkie halo, nadzieje, butne zapewnienia a rezultat: mecz otwarcia, ostatniej szansy i honorowe “go home”. A ić …

1 polubienie

Sport narodowy :imp::eyes: to spadek po komunie
Balcerowicz by sie przydal
Jesli Portugalczykowi uda sie coś tego skleić?

1 polubienie

Kiedyś pewnemu śmieszkowi udało się trafnie sklecić jedno zdanie.

Więcej jego trafnych wypowiedzi nie znam …
To było na tyle, jeśli chodzi w kompletnym skrócie o moją opinię na temat naszych piłkarskich zuchów.

1 polubienie