O kategorii Psychologia

(Replace this first paragraph with a brief description of your new category. This guidance will appear in the category selection area, so try to keep it below 200 characters.)

W kolejnych paragrafach możesz umieścić dłuższy opis, oraz opisać zasady i zwyczaje jakie będą obowiązywać w tej kategorii:

  • Czemu ma służyć ta kategoria? Dlaczego ludzie powinni wybierać tę kategorię?

  • Czym się różni od innych kategorii, które już mamy?

  • Co powinny zawierać tematy znajdujące się w tej kategorii?

  • Czy potrzebujemy tej kategorii? Czy możemy ją połączyć z jakąś inną kategorią, lub podkategorią?

Tu psy są głównem tematem. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Czemu psy?
Wszystkie zachowania ludzkie to psychologia.
Mnie bardzo brakuje takich tematów. Ludzie nie zastanawiają się nad tym, dlaczego postępują tak a nie inaczej, nie zastanawiają się, co jest źródłem ich zachowań, nie zastanawiają się nad tym, że to samo zachowanie (dobre i złe) u różnych osób może być podyktowane odmiennymi przesłankami. Co niektórzy być może się boją analizowania swoich zachowań, a szkoda może bardziej zrozumieliby innych i otaczający ich świat.

Zażartowałem, koleżanko. Wiem, kim według helleńskiej mitologii była Psyche.
Znam pochodzenie nazwy, ale lubię się powygłupiać.

1 polubienie

:wink:
Ja ubolewam że tutaj na ten temat tak mało ludzi chce w ogóle rozmawiać. W dobrych czasach na Interii to był jeden z głównych tematów rozmów, co nie znaczy że później taki temat schodził na rozmowy o życiu. Niestety trolle zalały wszystko polityczno-religijnym szlamem.

Będe się czasem włączał, bo temat ciekawy.

1 polubienie

jestem za, wstawi sie wygodna kozetke :wink: i mozna bedzie dywagowac.
problemy psychiatryczne tez obejmie?

2 polubienia

:bed: :bed: :bed:

3 polubienia

toz to caly szpital (psychiatryczny) :pleading_face: :smiley:

3 polubienia

Proponujesz nową nazwę portalu? @okonek :smiley:

3 polubienia

mozna by skrocic na psychuszka, ale to rusycyzm i grozi naplywem chetnych ze wschodu…

2 polubienia

@okonek @Szczery_do_BULU dobrze by było jeszcze psychiatrę zatrudnić i żeby L4 wystawiał :smiley:

2 polubienia