O, kurczę! A może nasz harmonijny kolega ma rację? :)

No poczytajcie. Ziemie nie tyle urodziła Księżyc, ale połknęła kiedyś inną planetę. I może znów ją urodzi? Cholercia, pogubiłem sie już. Komu wierzyć? :slight_smile:

1 polubienie

A moze doszlo do gwaltu? Lub plod rozwija sie nieprawidlowo?
Teoria zderzenia dwoch a moze nawet wiecej protoplanet nowa nie jest, że jest zlepkiem? To oczywiste.
Moze tylko planety gazowe maja wiecej szczescia co do bycia idealne, choc ostatnio mi sie o uszy obiło, ze Jowisz ma trzy bieguny magnetyczne, czyli tez cos polknal, czy szykuje sie do porodu?

Czytalam ten bełkot.
Stanowczo wolę seriale o paleoastronautyce i sf.
Tam za wszystko odpowiadaja kosmici podróżujący w czasie i przestrzeni poprzez czarne dziury. Oddychajacy w prozni i grajacy gwiazdami w kregle.

1 polubienie

Spotkało się kiedyś siedmiu głuptasów. Jeden powiedział, że jest poniedziałek, drugi powiedział: ty gupi jesteś, jest wtorek. Kolejny im rzekł: wy to de-bile jesteśta, środa jest. Czwarty: ale z was cielaki, jest przecież czwartek…
I tak każdy z wariatów się wypowiedział aż do siódmego.

I wiesz co? Jeden z nich miał rację! Faktycznie jednemu się udało zgodnie ze stanem faktycznym odpowiedzieć mimo, że to był czubek…
To tak a propos Twojego odkrycia …

5 polubień

Ja zawsze podejrzewałam, że kolega zielony może mieć cechy geniusza, tyle, że tacy ludzie bywają trudni w obyciu. Być może wybitnie przewidzi wyniki badań kosmologo-muszologów i dowiemy się, że muszki owocówki to tak naprawdę embriony drugiego księżyca…W każdym geniuszu jest trochę szaleńca a np. J.J Rousseau oddał własne dzieci do sierocińca a jakim wybitnym był pedagogiem… niestety.

2 polubienia

Od takich geniuszy uchowaj mnie Panie. Ale jak ktoś w nim geniusza widzi, to niech sobie widzi. Geniusz nie powtarza co 3 dni tej samej melodii … Nie popiera bandytów i nie życzy nikomu by mu ziemia lekką była a potem tej samej osobie nie składa propozycji by być razem. Tak trudno zauważyć, że osobnik ma cechy psychopaty?

5 polubień

i psychopata bywa genialny np. jako chirurg, bo mu nic nie drgnie jak ma ciąć

2 polubienia

Socjopaty na pewno…
Co do reszty to obawiam się, ze duzo przed nami.

3 polubienia

Oj niekoniecznie, moga mu sie zaczac trząść rece z radosci…

2 polubienia

Oczywiście i może Ci również genialnie poderżnąć gardło.

3 polubienia

Planety to kanibale

2 polubienia