O nie! Chcą mnie wolność odebrać

Badanie trzeźwości :pleading_face:

Jak się Sasin za to weźmie, możesz chlać spokojnie i bezpiecznie.

3 polubienia

Nieźle
Ja bywalo ze zanim powstało pojecie pracy zdalnej to po próbie nierozdeptania kota, unikniecia zaplatania sie w dywanik przy łóżku (utrudnienie dojazdu) to mam zostac niewolnikiem?
Jakbym za ludzmi chodzila z alkomatem? To z szefem na wódkę idę na śniadanie.

2 polubienia

Trzeba do okrągłego stołu z legislatywą przysiąść i jakieś ludzkie warunki wynegocjować.

4 polubienia

Yuuupppiii

Już ktoś upił :rage:

To wersja reklamowa beta

1 polubienie

Masz niedobory. Jakbyś był porządnie nayebany, to widziałbyś podwójnie i zamiast pół butelki, na stole stałaby calutka caluteńka. :rofl:

3 polubienia

Prędzej Harmonik będzie przywódzą ludzkości niż Sasinowi to wyjdzie

1 polubienie

Czego od niego chcesz… W końcu widzi połówkę:)

1 polubienie

Może jeszcze zaczną sprawdzać czy nie jemy i nie palimy w miejscu pracy?

Kitek?
To juz jest
Zdalne nauczanie

2 polubienia

Tyle że nauczanie to nie praca. A wyszło już nie raz że nauczycielki prowadziły lekcje w samych gatkach i koszulce. Swoją drogą kto zabroni? Ale mnie w zdalnym nauczaniu ciekawi bezsens by każdy uczeń był cały czas online. To zbędne, stresujące i zabierające zasoby netu. U mnie w wiosce jeszcze z 20 rodzin ma radiówkę która przy zdalnym leży i kwiczy. Nikt nie zakładał 300% obłożenia . Ale swoja drogą lenistwo tych ludzi że wolą płacić za słabe łącze.

1 polubienie

Diabelku, w hiszpanskiej demokracji obnizono z 0.8 na 0.5
I ostatnio w strefie zabudowanej jezdzisz wolniutko, co by madki+przyszłość narodu nie rozjechać
Auto to narzedzie mordu? Tak, ale bezmyślny pieszy?

2 polubienia

W Polsce myślę że najmie bezpieczniejsze było wprowadzenie “pani stop”. Kobiety bez wiedzy o czym kolwiek, raczej nie radzące sobie w życiu dostały władze. Znak stop. I wyłaża pod auto uświadamiając dzieci że kierowca musi się zatrzymać.

Tiaa podstawa to auto ważące czasem tone stanie w miejscu?
To kwestia nawykow, 40 lat na pustyni :wink:

1 polubienie

I tym się polska z np Finlandią różnią. U nas się mówi w spocie… jechał za szybko, nie uważał. W Finlandii w spotach mówią… Nie właź pod auto bo kierowca może cię nie widzieć.

1 polubienie

Nie tylko w Finlandii tak jest

1 polubienie

Podaję tylko przykład. A tak na prawdę wystarczy zamiast religii 1 godz tyg praw fizyki i przepisów ruchu drogowego.

2 polubienia

To prawda
Ale latwiej o katechete

3 polubienia