Jest mi cholernie miło…Jak dobrze przynosić wspaniałe wiadomości!!!
Otóż nasza koleżanka,@ToChybaJa, jest MAMĄ małego Leo!!!
Z tego co “ustalił mój wywiad”,Leo właśnie pobiera od ojca,pierwsze,muzyczne wtajemniczenia i dosyć spokojnie spogląda na ten świat
Zuza,Twoje zdrowie raz jeszcze!!!
Leo pozdrawia całe forum Mam nadzieję, że będzie fanem Talking Heads, bo na koncercie Davida Byrne’a był już w moim brzuchu Potańcowalismy razem i mam nadzieję, że mu się podobało
Aaa…Jeśli o to chodzi…
Leo,posłuchaj!!!Mama Ci to kiedyś zapoda!!!
Był sobie taki band,Talking Heads…Już w latach 70-tych końcowych,dawał znać o sobie…A potem,jako member of the new wave i jak straż przyboczna D.Byrne’a…
Cała historia!
No worries…Jesteś w dobrych rękach
Jeden z moich dawnych,nadmorskich znajomych,chyba do dzisiaj uważa Stop Making Sense,za najlepszy koncert rockowy w ogóle…
Daleki jestem od tego ale to jednak JEST kawał dobrego grania.Jakby co to polecam.Zresztą…Co ja tu wygaduję..Wiecie o tym najlepiej!