Obok mnie w jedną noc jak grzyb po deszczu wyrósł jakiś maszt.. Jak to nazwać... Taka wieża

Mówiłem wam już. Jest pewien że przezylem koronawirusa… W sumie sam nie wiem czy on w ogóle istnieje… A o jakim problemie się mówi jeżeli śmiertelność w większości krajów wynosi mniej niż pół procenta…a co tam jeszcze miałem, a w dwóch ostatnich latach było zdecydowanie więcej zgonów niż wcześniej… Równie dobrze ten wirus może istnieć od dwóch lat… Szczepionka już jest podobno to na koniec przed wygaszeniem epidemi ujawnili ją żeby wywołać panikę i przerażenie… Naiwni mój ludzie…

W sumie tyle jest teori że na serio nie wiem która lepsza, ale nigdy nie zaakceptuje ze jest tak jak niby jest.

To krzyż 5G. Spal to.

2 polubienia

Wezmę bosza w nocy i upiedole temu czemus nogi xd

2 polubienia

A kto bylby się w stanie założyć że mną o wszystko co mamy że gdyby dać politykowi psl szanse to okazało by się że jego metoda na serio działa… Nie ważne czy na serio by leczyła, czy może tego wirusa nie ma itp po prostu jak zwykle te medialne bzdury to nie prawda…
A wypowiedź lekarza gdzie mówi że gdyby ta metoda miała ręce i nogi to już by ktoś ją kupił za grube miliardy jest po prostu kompromitując i pokazujaca jak lekarz jest ogłupiony i zmanipulowany we współczesny świecie.

Wam się oczy wszystkim otworzą jak mnie się zamkną chyba XD

Na serio. Sprawdzam i wierzę że wygram.

Masz wiecej takich historyjek?