Obowiązkowe szczepionki

Dlaczego w Polsce, bez zgody człowieka, wstrzykuje mu się coś w organizm? Co to ma być do jasnej cholery?

1 polubienie

Żeby nie zachorował na śmiertelną chorobę i nie trzeba byłoby go leczyć, w końcu to też koszty :unamused:

3 polubienia

Ale to jego życie i jego sprawa na co chce umrzec

Ale koszty i możliwość zarażenia innych to już nie tylko jego sprawa.

5 polubień

Juz nieraz sie wupowiadalem w tym temacie.
Jezeli jest cos obligayoryjne.
Powinna byc gwarancja,ze mi to absolutnie nie zaszkodzi.
Dlaczego napryklad,gdy zglosze,ze nie toleruje penicyliny,czy pochodnych,lekar ki jej nie przepisze,bez zadnych zaswiadczen,badan itp,nie straszy mie sadem,wiezieniem.
A gdy zhlosze,ze nie toleruje szczepionek,lub jest takue podejrzemie,wszelkimi sposobami,chca zmusic do szczepienia.

Co to ma być? Ano zapobieganie epidemii chorób zakaźnych.
Ty nie próbuj nie zaszczepić swojej córeczki !!!
Bo ci żłobki i przedszkola zamkną. I słusznie bo takie dziecko stanowi zagrożenie.
Jest kalendarz obowiązkowych szczepień. Nie miejcie z pokerzystką pretensji jeśli mała coś złapie i nie zwalczy gdyż będzie miała jeszcze słaby układ immunologiczny.

Jeżeli inni są zaszczepieni to nie zachoruja, a Ci co nie chcą być szczepieni podejmują ryzyko. Dlaczego Państwo decyduje na co ludzie mają umierać?

Precz z Komuna i tyle w temacie pa

Ale to moje dziecko i ja decyduje czy będzie szczepionkę czy nie. Jest to moje dziecko i ja powinienem decydować czy poślę do szkoły czy będzie uczylo się w domu. Kogo interesuje moje dziecko?

Ale dziecko jeszcze nie może decydować. I jego rodzic też nie powinien w tak ważnej sprawie. Niech specjaliści się tym zajmą.

1 polubienie

Państwo.
Odpowiedzialność zbiorowa. Profilaktyka. Ochrona przed chorobami.
Duże miasta idą w kierunku stygmatyzacji antyszczepionkowców więc uważaj. Ty też byłeś zaszczepiony. Twoja kobita też. I żyjecie dzięki temu.

Nie musisz szczepić ale też za kilka lat nie wciskaj mordy do publicznego przedszkola.

Dlaczego rodzic nie powinien? Przecież to jego dziecko

No to nie jest to wolna Polska tylko Państwo niewolnicze

Pomyśl rozsądnie. Nie bądź kolejnym oszołomem twierdzącym że szczepionki zabijają.
Nie graj zdrowiem dziecka.

Nie ma dowód, że bez szczepień ludzie umierają :wink:

Wam na serio podoba się taka wolność na niby? Przyjdzie PO to dopiero wam zrobi wolność jak na Białorusi :rofl:

Chorują, mają powikłania i zarażają innych.
Nie bez powodu szczepi sie noworodki.

Szxzepi się noworodki, by firmy farmaceutyczne mogły na tym zarabiać

Tensor wy chyba musicie wyjechać z małą na odludzie. Cywilizacja nie da ci pełnej wolności.

Dowody są w krajach trzeciego świata. Miażdżące.

5 polubień