Obstawiamy?

Obstawiamy czy Wszystkomogę wróci do Polski, czy jednak ucieknie do Iranu?

Na jego miejscu już bym nie wracał… Z tych ponad 6 miliardów zdefraudowanych za jego zgodą dostał zapewne działkę - niech to będzie 60 milionów, z taką kasą może sobie ułożyć życie prawie wszędzie. Tu, zależnie od zarzutów grozi mu do 10, a nawet 25 lat. W sześciu różnych postępowaniach dostanie minimum dwa wyroki, których nie będzie mógł połączyć. Jednym zdaniem, w Polsce ma prawie pewne 6 lat w pasiaku.

2 polubienia

coś mi pewnie uciekło ( nie bardzo wiem kto “pojechał” na wycieczkę i nie zamierza z niej wrócić). Iran? pewnie to dobre miejsce ( jeżeli chodzi o ekstradycję), pod warunkiem przywdziania turbana na głowę.

1 polubienie

Obajtek?
To zależy.
Na pewnym etapie może zostać przehandlowany - jakiś kozioł ofiarny jest zawsze niezbędny. A rodzinę ma… troche to jak Lepper? Też za duzo wie?

1 polubienie

Moj drogi, nawrocic na islam to ujdzie w Dubaju, ale w Iranie?
Predzej gdzies go “przytulą” w Wenezueli.
Może Argentyna?

2 polubienia

Ja nic nie obstawiam. Nie siedzę w jego łepetynie i nie wiem, co on wymyśli a w hazard się nie bawię. Wolę inne zabawki :grin:

3 polubienia

Ja tam nie lubię się już zakładać ale cała akcja przypomina 2002 rok i sprawę ministra Szeremetiewa i jego asystenta (nie pamiętam nazwiska) Też była zdrada w tle,Bronek nawet obiecał odejść z polityki jak oskarżenia okażą się bezpodstawne…Pewnie większość nie pamięta ale było zatrzymanie tego asystenta na promie do Szwecji,gdzie niby zamierzał uciec przed sprawiedliwością.Fajwerki,helikoptery,chyba Grom lub Formoza ,zatrzymują prom,na linach zjeżdżają ,aresztują.Po i jego szef lubią tego typu akcje,ten szum i zamieszanie.Po latach co się okazało?Sąd ministra i jego asystenta uniewinnił ,Bronek nie odszedł z politylki i został prezydentem.Tyle są warte ich słowa i czyny.W sprawę zamieszani byli też dziennikarze,jedna osoba odeszła z tego bagna politycznego,drugi z tego wiem wciąż aktywnie się udziela i nadaje (tvn,wyborcze)Obawiam się że w sprawie pkn orlen będzie podobnie,z tego typu różnicą na wstępie że prokuratorzy protestują już dziś i to wcale nie ci od Ziobry…Poczekajmy co się wydarzy i dobrze zapamiętajmy,bo pamięć ludzka dziś krótka.ps prezes nie mógł podjąć tych decyzji jednoosobowo,niech zatrzymają i oskarżą cały zarząd spółki,to może być naprawdę ciekawa akcja ;>

2 polubienia

To on tych botoksów nie wstrzykiwał w czoło z powodu wyborów miss-tera Iranu?

2 polubienia

W poprzedniej kadencji już wzięli się za Kamińskiego i Wąsika, trochę zbyt niemrawo ale zawsze. Tym razem, mam nadzieję, doprowadzą sprawy do końca i stworzą nową tradycję.

2 polubienia

Chodzi o Obajtka i jego wycieczkę na Węgry, na zlot marionetek Putina.

2 polubienia

Szeremietiewowi część zarzutów się przedawniła, a reszty mu nie udowodniono.

1 polubienie

W kwestiach Orlenu to smierdzi gorzej niż Szeremietiew z Farmusem.
Setki tys. dolarów i osobiste animozje vs. miliardy?
Co do roli Komorowskiego? to on chyba prezydentem zostal w nagrodę za rozwalenie wywiadu wojskowego?
A glupszego prezydenta (Duda, to przypadek kliniczny, do dalszej obserwacji, wiec go nie liczę) to nie mielismy. Nawet Wałęsa wykazywał większe IQ w zakresie przetrwania.

Sam zarząd, to też za mało. Rada nadzorcza też przecież kasę bierze za coś. Widzę tu całą grupę współodpowiedzialnych i wypadałoby zająć się całą grupą. A drobniejsze przekręty Pana Prezesa - płacenie pieniędzmi Orlenu za swoje prywatne sprawy to już inna para kaloszy, w których powinien się przechadzać Pan Prezes osobiście. :grin:

1 polubienie

Nie tylko zlot u Orbana.
Bardziej o dosc swobodne podejscie do księgowości i wydatków. Jedno i drugie kreatywne na poziomie Goldman Sachs Group, Inc.
Tyle, ze Orlen to nie bank…
A tak jak juz w temacie? Niejaki Marcinkiewicz, z zawodu krótkotrwały, kochliwy premier w tym banku pracowal w latach 2008-2013, czyli w okresie najgorszego kryzysu wywołanego działalnością tej firmy? Ratował czy obcinał kupony?

Zwał jak zwał ,nie ukrywał się nikt z tej niby afery ,byli dyspozycyjni dla prokuratorów /sądów,ogólnie oczyszczeni z zarzutów.Farmus przesiedził 2,5 roku za nic,w sumie jak inny więzień polityczny kibic ale człowiek też, Dobrowolski ,kilka lat bez zarzutów w areszcie

2 polubienia

A czym pachnie sprawa zwiększonej sprzedaży paliw po 2015 roku i to o 30%?Roczne wahania to 2-3 %,a tu 30% Miliardy miesięcznie szły ,właśnie gdzie one mogły wtedy iść ?;>Ile trwały rządy po-psl ,8 lat?Pomnóż sobie stratę 6 mld rocznie razy 8 ,co wyjdzie?Czym pachnie usunięcie ludzi którzy przyczynili się do ukrócenia mafii paliwowej ,którzy przecież nie byli z żadnego pis?Czym pachnie likwidacja abw?

senyszyn niech się wypowie o swoim prezydencie z lewicy i co publicznie robił i mówił;>Już zapomnieliście pijaka zwanego dalej głową państwa ;>Czemu o nim nie wspomnisz ?Do pochodu wstęp razem z tym zakapiorem czerwonym

Wzost kwotowy czy ilosciowy?

Nie jestem ekonomistą ,cytat z money .pl

Alkoholizm można wyleczyć, glupoty się nie da.
Co do Senyszyn? Dobrze, ze takie osoby są. Choc bywa czasem dla niektorych zbyt radykalna. :beer::wink:

1 polubienie