Oby nam się

Oby nam się szczęściło, weseliło, zdrowiło (chyba wiecie, o co chodzi…), piwiło/winiło (jw.) a w ogóle żeby było za rok LEPIEJ! :heart: :heart: :heart: :heart:

11 polubień

Oby tylko gorszy nie byl…

7 polubień

Będzie lepszy!!!

4 polubienia

Od birbanta tu zacnego
Dosiego Roku, Roku Dosiego!
Koleżanko i Kolego! :+1:

Wszystkiem szczęścia i słodyczy,
dobry birbant szczerze życzy!
I niech każdy dzień się liczy… :grinning:

I jak z bata furman strzelił,
stary rok nam gdzieś spjerdzielił,
Ale za to będzie nowy,
więc kłopota mamy z głowy. :yum:

Zdrowia, kasy, powodzenia
oraz marzeń też spełnienia.
Tzymajta się mocno i żywo,
a ja idę już na piwo!!! :raised_hand_with_fingers_splayed: :beer: :running_man: :stuck_out_tongue:

:heart:

spjerdzilił - taktyczny błąd wprowadzający w maliny cenzurę. :stuck_out_tongue:

8 polubień

Patrz pan, trzeba będzie do tej cenzury w końcu zajrzec po nowym roku :joy:. I ocenzurować.
Piwa to się napije chyba dopiero w Polsce.
I znowu bedzie awantura, ze chamski napoj spożywam. :wink:
I co ludzie powiedza, jak mamusia oslabnie na tyle, ze trzeba bedzie pogotowie czy lekarza, a ja zalatuje zupką chmielową?
Ale nieważne. Już źródełka zlocistego napoju w okolicy mam zlokalizowane, ale niestety calkiem fajna pobliska piwiarnia przez te lata zamienila sie w melinę.
Piwo dalej mają świeże i niechrzczone, ale publika zalatuje gorzej niz ser w szwejkowym U kalicha. Nie mowiac o podłodze o wyglądzie i konsystencji stajni Augisza.

3 polubienia

Trudny rok przed nami. Ciąg dalszy wojny, inflacji, powrót covid z Chin, wybory.

5 polubień

Najgorzej to wojna.
Inflację czesciowo juz w niektorych krajach daje się zdusić.
Wybory to jak zwykle będą między syfem a dżumą.
Chinski wirus to teraz juz bardziej zmartwienie Kraju Środka. Przede wszystkim - jest to kraj gdzie rownowaga demograficzna zostala naruszona ograniczaniem ilości dzieci i ich naturalna długowiecznością. I do tego mowimy o liczbach z 9 zerami za tuzinem.
Czyli to juz nawet nie statystka, a teoria chaosu.:wink:

2 polubienia

2023

7 polubień

Będę bardzo zadowolony jeśli będzie podobnie jak w tym roku…Jestem trochę zmęczony tym wiecznym"coś do zrobienia" lub"coś do załatwienia"ale generalnie, nie narzekam.
Twoje zdrowie zatem!!!

5 polubień

nowy

5 polubień

żeby wszystko było spoko,
życzy dzisiaj Wasza joko :star_struck: :smiling_face_with_three_hearts:

3 polubienia

To i ja się dołączę do życzeń :slight_smile:

Szczęśliwego Nowego Roku wam wszystkim życzę. Oby faktycznie był lepszy od ubiegłego. A przynajmniej nie gorszy :slight_smile:

7 polubień

Nie wiem, kto za mnie w 2021r. wypił statystyczne 9,7l alkoholu.

2 polubienia

Żebyśmy przetrwali…! w tym następnym roku i żeby na jedzenie starczyło oraz inne szaleństwa…

5 polubień

Zaiste, powiadam Ci, że od tego nigdy i nigdzie nie uciekniesz. :man_shrugging: :joy:

Jestem pierwszy, który zamieścił komentarz tutaj w 2023. :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Podziękuj koledze @Devil :rofl: Brał w tem spory udział.

4 polubienia

W nowym roku 2023 macie być zdrowi na Pytamy i z rodzinami, niech się wszystkim spełniają marzenia duże i małe. Kasy trudno będzie życzyć, bo trudny rok będzie ale dacie radę. Także nie przejadajcie się, z alko w miarę swych potrzeb. Powodzenia !

3 polubienia

Ptaszynko @birbant , Ty to chodzisz spac z kuram, a budzisz się niczym slowik, w srodku nocy :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Tej nocy czynny byłem do 3. :grinning:

2 polubienia

Ja do 6.00 :wink:
Ale właściwa impreza zaczęła sie o 22.00

1 polubienie