Od początku mowilem że to zawodnik za słaby na Milan... Nie wiem jak oni moli dać za niego 30 mln xd może mnie powinni zatrudnić jako doradcę 🤣

Jeżeli przegrywa miejsce w składzie z jakimś starym Szwedem? :rofl: Ale będzie ciekawie w lidze przeciwko Lewandowskiemu… Może dwóch Polaków będzie walczyć o tytuł króla strzelców XD

1 polubienie

Przetłumacz.

1 polubienie

Hertha kupiła Piątka za 27 mln euro z Milanu…

1 polubienie

@Devil
Krzysztof Piatek członek kadry narodowej bedzie najdrozszym (27 Millionow euro)
nabytkiem klubu HERTA BSC. Juz w grze przeciwko FC Schalke 04 moze on byc w piatek …

1 polubienie

Może już zagrać przeciwko Schalke piątek w piątek :rofl:

1 polubienie

@GumowyKrokodyl
Cos podobnego slyszalam przy skokach narciarskich:(Richard) Freitag ist auch am Samstag gut

2 polubienia

Za tyle to ja bym pił nawet po śmierci

2 polubienia

To Milan jest słaby. A Piątek, być może odnajdzie się w Niemczech? Zobaczymy.

1 polubienie

Tak na moj krotki rozumek to wloska pilka za genialna ostatnimi czasy nie jest.
Nawet Ronaldo ostatnio bardziej znany z oglądalności na instagramie niz swoich osiągnięć na boisku :woozy_face:

1 polubienie

Dokładnie. A Milan w tym sezonie gra piach.

1 polubienie

Milan jest słaby ale Hertha jest słabsza od Milanu xd

Za słaby? A kto w zeszłym sezonie nawalił tyle bramek? Z tej słabości pewnie?
Nie znamy układów, nie wiemy o co chodzi. Zanim go ocenimy, dajmy szansę i popatrzmy, jak będzie w Berlinie.

1 polubienie

Piszę o klubach teraz… Zresztą gdy Piątek przechodził do Milanu to wszyscy robili z niego jakiegos drugiego lewego a ja się dziwiłem jak po połowie sezonu w jakimś słabym włoskim klubie nagle Milan go chce i to za 30 mln no i strzelał jakieś bramki ale od tego sezonu już nie strzela… Nie mówie że nie będzie strzelał w Niemczech… Uważam że jest to słabszy piłkarz od nawet Milika ale Media zrobiły z niego mega gwiazdę a na internecie tylko komentarze dlaczego lewy gra na boisku w reprezentacji a piątek siedzi na ławce… xd to widać co się teraz stało…

1 polubienie

Teraz racji odmówić tobie nie mogę. Coś się stało. Pożyjemy, zobaczymy. Taki nagły spadek, to też normalne nie jest. Inna sprawa, ze Milan od kilku sezonów, to nie ten Milan, co kiedyś.

Teoretycznie mógł iść na wypożyczenie… Dziwne że Hertha za tyle kasy go kupiła xd żeby znowu nie siedzial na ławce a na boiskuu ten “stary” Kalou który był kiedyś bardzo dobrym piłkarzem jak z 10 lat temu grał w Chelsea… To były czasy :rofl:

1 polubienie

Zobaczymy, sam nie wiem, jak to będzie.

1 polubienie

Podobno jutro już będzie grać. Będę obserwować xd

Jutro, to on nic nie zdziała ,nie zna drużyny, Tu potrzeba trochę czasu, wspólnych treningów i meczy. Chociaż, z drugiej strony, to w Genui i Milanie zaczął napierniczać od początku.
Kurna, sam głupi jestem z tego.

1 polubienie

ponoc Mediolan w tarapatach finansowych i sie wyprzedaje…

1 polubienie