Odpowiada mi!

@collins02 - ie razy juz sie wydawalo, ze pytamy.pl calkiem upadlo?
ostatnimi czasy to tak co pare miesiecy.

1 polubienie

Myślę że jesteśmy w jakimś eksperymencie, dlatego uzbrojmy się w cierpliwość…

1 polubienie

Racja…Dlatego poczekam z tym koksem do piatku:))zreszta mam w piatek wolne to i czas na kufelek sie znajdzie:))

2 polubienia

Agrafka to załącznik, jak np. na gmailu. Tu jest dostosowana pod linki, z tego, co widzę.

Bo to nie agrafka, @vera223 , to uniwersalny symbol linku:
https://www.compart.com/en/unicode/U+1F517

2 polubienia

Dobrze wiedzieć :sweat_smile:

Tak przy okazji bo moze wiesz…
Jak zlikwidowac konto na kafeterii?
nic nie moge na ten temat znalezc…Edytuje profil i nic…Sladu po tej opcji…

trzeba napisac do admina
samemu sie nie da.

Skoorviele…

Jak wejdziesz na naszą zakładkę na kafeterii u dołu strony jest na czerwono “kontakt” klikasz i wyskakuje formularz zgłoszeniowy, innego kontaktu do nich nie znalazłam.

1 polubienie

Jeśli chcesz edytować nick, wyślij do nas e-mail na adres kafeteria@grupawp.pl z adresu przypisanego do tego konta.

Jeśli chcesz zgłosić sprzeciw, prośbę o kopię danych osobowych, prośbę o usunięcie danych (prawo do bycia zapomnianym), prośbę o ograniczenie przetwarzania danych i/lub prośbę o przeniesienie danych, prześlij nam informację drogą mailową na adres iodo@grupawp.pl lub listownie na adres Wirtualna Polska / IODO / ul. Jutrzenki 137A / 02-231 Warszawa.

1 polubienie

Dzieki.Mam nadzieje ze tak bedzie najszybciej.

2 polubienia

Wyslalem…

1 polubienie

ciekawe co zdzialasz. bo ja chyba nastepna w kolejce…

1 polubienie

Może być jeszcze więcej !
@Szczery_do_BULU nawet pisał jakie kategorie typujemy do dodania na stronkę.
No to ja z tego miejsca, jak już wywołałam wodza, dodaję kulinaria - (nawet był dziś post), może psychologia, no i na pewno inne.
Jak mi coś więcej do łepetyny wpadnie, to napiszę - sorki Juras, że w Twoim startowym :paw_prints: - już sobie idę :wink:

3 polubienia
            http://www.youtube.com/watch?v=rqbHxGBmFeE

Ja sie nie gniewam:))Choć w kulinariach raczej stałym gościem nie będę :smiley:

To jakaś makabryczna historia z tą kafeterią…Takiego syfu i takiej ordynarności juz dawno nie widziałem.PRECZ i nigdy więcej!

1 polubienie

Dzień dobry, chciałem sprawdzić, czy mi nowy profil działa.

3 polubienia

Jak widać,wybornie!

1 polubienie