Odpowiada mi!

Jest muzyka,film…Jest sport a poszukam sobie jeszcze jakiegoś ujecia sztuki czy literatury…
Oby tylko ludzi nie zabrakło.

5 polubień

Nie zabraknie, miejmy nadzieję.

4 polubienia

Hehe! Właśnie o sporcie i muzyce chciałem się wychylić, ale nie zdążyłem.
Co do ludzi, myślę, że zejdzie się nas trochę, a w miarę upływu czasu i nowi się znajdą. Najważniejsze, by bałagan tu się nie zrobił z powodu troli. Wydaje mi się, że w tym miejscu są dobre warunki do usuwania chwastów.

3 polubienia

No mam nadzieje ze pacyfikowanie tej zarazy nie będzie potrzebne.Dla nich lepsza jest kafeteria gdzie na forach mogą sobie rzucac coorvami i hooyami.Mam nadzieje ze to sie da skutecznie utrzymac bo organizator tej zabawy,nie dosyc ze mi zaimponował to wygląda na pełnego entuzjazmu…

4 polubienia

Przeglądałem kilka stron tej kafeterii i to jedno szambo jest. Ten nasz przyczółek, to jeszcze, jak oaza normalności, ale i tam już wjeżdżają debile.

6 polubień

Byłem,prawde mowiąc,załamany i do teraz nie znajduję słów…

5 polubień

I na smartfonie problemu nie ma.

2 polubienia

Udało mi sie wstawić obraz.A to mi sie nigdy nie udało na pytamy.pl

1 polubienie

Już wczoraj przypadło mi do gustu to forum, oby frekwencja dopisywała i będzie dobrze.

5 polubień

Jeżeli tu będzie funkcjonowało, to będą przychodzić. Mnie tu się bardzo podoba.

4 polubienia

Super jest! I zagadki daje się wstawiać!

2 polubienia

Wszystko po kolei:))Na razie wszedl awatar,zdjecia…Niektorych funkcji jeszcze nie ogarniam.Po co mam cos “oflagować”?I co oznacza lub po co jest ta agrafka[odnosnik]?

I sponsory się z czasem znajdą i reklamy będą wpychać drzwiami i okienkami.

2 polubienia

Powinny być, ale jak sytuacja z tym wygląda, nie wiem? Za darmo nic nie ma.

2 polubienia

Czas pokaze…Ale poki co…Takiego entuzjazmu chyba sie nie spodziewalem:))

1 polubienie

Troche malo tematow ale poza tym,ekstra!

Mysle ze to sie da zrobic.To jak dzialka do zagospodarowania:))

1 polubienie

birbant,na razie radosnie sie dziwie ze to wszystko w ogole sie wydarzylo.Nagle i niespodziewanie.A dalej…Moze sie okaze ze bedzie latwiej niz trudniej? :laughing:

3 polubienia

pare probnych alarmow juz bylo, wiadomo czego unikac.
ale nie znaczy, ze nie bedzie nowych problemow.

Alarmow?A propos czego?Nie widzialem…