Odpowiedz szczerze i logicznie: Jeśli z nieskończonej ilości wiarygodnych,

kompatybilnych relacji ze stanów OBE, z podróży świadomością poza ciałem biologicznym, jest całkiem pewne istnienie nieskończonej ilości niewidzialnych Wszechświatów Równoległych, i jeśli z logicznego myślenia wynika nieistnienie zysku w ekonomii, to czy są sensowne badania kosmosu, czyli naszego Wszechświata, jednego z nieskończonej ich ilości, zamiast przeznaczać zaoszczędzone środki na budowę super atrakcyjnych, 50-milionowych HMP (Harmonijnych Miast Pierścieniowych?

• Jest sensowne
  • Jest bezsensowne
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Zmień dilera.

4lajki

To może Ty odpowiedz: do czego potrzebna Ci opinia ludzi, których uważasz za nielogicznych i którzy zwyczajnie nie chcą mieszkać w DSHNach i jeść słodkich owoców zamiast mięsa?

4lajki

Swoją działalność na Pytamy traktuję jako ciekawą rozrywkę, ale nie ograniczam się do niej, ani nawet nie stawiam jej na pierwszym miejscu.

1lajk

Ależ Harmonik, nawet nie przyszło mi do głowy, by oceniać Ciebie lub Twoją działalność, tym bardziej, że się nią zbytnio nie interesuję. Mam swój świat, swoje poglądy i swoje marzenia i ani przez chwilę nie będę się dostosowywać do Twoich, które się od moich bardzo różnią.

2lajki

Zadałaś mi pytanie, więc Ci odpowiedziałem.

1lajk

Po czym Ty masz te odloty? :joy::rofl:

4lajki

Co Ty, diler dobry, sadzac po reakcji towar pierwsza klasa.

3lajki