Odpowiedz szczerze i logicznie: Jeśli z nieskończonej ilości wiarygodnych,

kompatybilnych relacji ze stanów OBE, z podróży świadomością poza ciałem biologicznym, jest całkiem pewne istnienie nieskończonej ilości niewidzialnych Wszechświatów Równoległych, i jeśli z logicznego myślenia wynika nieistnienie zysku w ekonomii, to czy są sensowne badania kosmosu, czyli naszego Wszechświata, jednego z nieskończonej ich ilości, zamiast przeznaczać zaoszczędzone środki na budowę super atrakcyjnych, 50-milionowych HMP (Harmonijnych Miast Pierścieniowych?

  • Jest sensowne
  • Jest bezsensowne
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Zmień dilera.

4 polubienia

To może Ty odpowiedz: do czego potrzebna Ci opinia ludzi, których uważasz za nielogicznych i którzy zwyczajnie nie chcą mieszkać w DSHNach i jeść słodkich owoców zamiast mięsa?

4 polubienia

Swoją działalność na Pytamy traktuję jako ciekawą rozrywkę, ale nie ograniczam się do niej, ani nawet nie stawiam jej na pierwszym miejscu.

1 polubienie

Ależ Harmonik, nawet nie przyszło mi do głowy, by oceniać Ciebie lub Twoją działalność, tym bardziej, że się nią zbytnio nie interesuję. Mam swój świat, swoje poglądy i swoje marzenia i ani przez chwilę nie będę się dostosowywać do Twoich, które się od moich bardzo różnią.

2 polubienia

Zadałaś mi pytanie, więc Ci odpowiedziałem.

1 polubienie

Po czym Ty masz te odloty? :joy::rofl:

4 polubienia

Co Ty, diler dobry, sadzac po reakcji towar pierwsza klasa.

3 polubienia