Odrobina klasyki!

Niezapomniany kabaret,niedościgniony poziom…A prócz uśmiechu,trochę refleksji… :thinking: :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Genialna krytyka jedynie słusznego ustroju i mentalności narodowej.
Oraz jak to jest zagrane!

O aktualności tego skeczu nawet nie ma co wspominać.

2 polubienia

Juz nie chciałem o tym wspominać zeby mi ktoś nie wyrzucił ze wszystko mi sie"kojarzy".Ale wlasnie na aktualności nic ten skecz nie stracił!

2 polubienia

Podejrzewam, że dzisiejsze pokolenie nie znajdzie odniesień zawartych w tym skeczu. Tamte czasy znają tylko z opowiadań i to nie jest ich świat.

Przecież w tamtych czasach kolejki były nie tylko w sklepach, ale dosłownie wszędzie, do lekarza, w urzędach, w podróży, w kinach, nawet przy dystrybutorach z wodą sodową, gdy był upał i za lodami czy watą cukrową.

No i to aktorstwo. Tego mi bardzo szkoda.

4 polubienia

Co do aktorstwa…
Dzisiaj zafundowałem sobie z rana,wielką uczte!
Teatr Telewizji i"Ich czworo" wg. Gabrieli Zapolskiej.
Pszoniak,Seniuk,Stuhr,Anna Dymna,Lidia Korsakówna i Hanna Orsztynowicz.Po prostu wspaniałe!!!
Sztuka z 1977 roku.

3 polubienia

W którą kolejkę należy postawić swoją osobę, by móc cokolwiek tu napisać? W tę ważną, czy w tę ważniejszą :thinking:
Widzę, że @birbant wciął się bez kolejki, zamiatając dla siebie najlepsze kąski spod lady. Pewnie miał jakiś poważny glejt, bo nie sądzę, by uczynił to, stosując metodę “na ciężarną”.

.choć kto Go tam wie.

:rofl:

2 polubienia

Na inwalidę wojennego.:innocent::rofl:

1 polubienie